jít naiDNES.cz

Je to vážné! Na výstavu Gelemové dorazila i rodina Felixe Slováčka!

Felix Slováček (75) na výstavu své milenky Lucie (35) pozval i svého bratra Jaroslava a starší dceru René Slováčkovou. Začíná to být vážné?

Přestože zvenčí se může zdát, že vztahy v trojúhelníku Patrasová (61), Slováček a Gelemová se nikam nehýbou, objevuje stále víc důkazů o tom, že mezi Felixem Slováčkem a jeho milenkou Lucií to začíná být opravdu vážné.

Jak jsme tento týden informovali, Felix se nedávno nechal slyšet pro nezávislou internetovou televizi XTV, že Dáda už není jeho osudovou ženou, ba co víc, že jejich vztah je u konce.

Já myslím, že ten vztah končí,“ řekl v rozhovoru o manželství s Dádou Patrasovou, kdysi velkou láskou. Zároveň dodal, co vedlo k tomu, že se dal dohromady s umělkyní Lucií Gelemovou, kterou považuje za velmi talentovanou malířku.

Stává se, že to někde nefunguje, já nebudu teď rozebírat důvody, které k tomu vedly, ale prostě se to nedařilo a nedařilo. A to vlastně vedlo k tomu, že jsem se seznámil s Lucií,“ nastiňuje Felix Slováček okolnosti seznámení s Lucií.

Dnes už tomu budou více než čtyři roky, co Lucie Gelemová s Felixem Slováčkem tvoří pár, a vše nasvědčuje tomu, že jsou spolu šťastní. Navíc se objevuje stále více indicií, které ukazují, že to mezi partnery začíná být vážné. To teď Felix dokázal například tím, že Lucii představil svému bratrovi Jaroslavovi a své starší dceři René Slováčkové. Aby toho nebylo málo, před měsícem na Česko-Slovenském plese Felix pro Aha mluvil o svatbě.

Jsme spolu velmi šťastní, ale uvidíme, co budoucnost všechno přinese. Člověk nikdy nemá říkat nikdy a možná dojde i na svatbu, ale to je zatím psáno ve hvězdách.“

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:13 sobota 4. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Super
  9
 • Haha
  8
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
 • Tvl
  7
Komentáře