Stařec, moře a mladá milenka: Slováček s Gelemovou na vlně lásky u starého kamaráda

Dáda Patrasová vyhodila před časem Petra Jandu ze své párty kvůli tomu, že dohodil azyl Felixovi a jeho milence Lucii. | foto: Koláž Expresu

Rocker Petr Janda (77) uspořádal před pár dny na své zahradě tradiční garden party a pozval mnoho známých tváří. Podmínkou bylo přijít v námořnickém outfitu. Na večírku se objevil i Felix Slováček (76) s milenkou Lucií Gelemovou (36), což bylo poněkud pikantní. Hostitel totiž nedávno kvůli Slováčkovi zažil jeden z největších trapasů v životě a byl vyhozen z narozeninové oslavy!

V dubnu roku 2016 přijel Petr Janda na narozeninovou oslavu své kamarádky Dády Patrasové. Pozval ho tam její muž Felix Slováček. Herečka ho ale před ostatními hosty bez pardonu vyrazila!

„Co tady děláš?“ křičela na něj. Překvapený Janda vycítil, že je tu nechtěný, a večírek proto raději opustil. Nasedl do taxíku a odjel pryč.

„Něco takového jsem nezažil,“ řekl poté frontman legendární kapely Olympic deníku Blesk.

Netrvalo dlouho a provalilo se, proč byl Janda z párty vyhozen. Herečce totiž vadilo, že zpěvák na Silvestra poskytl ve svém penzionu azyl jejímu nevěrnému manželovi, který tam strávil noc s milenkou Lucií Gelemovou. 

Janda jejich románek kryl a neuvědomil si, že tím může ohrozit přátelství s Dádou.

„Přišla ke mně a hned mi vyčetla toho Silvestra. Řekl jsem jí, co jsem měl dělat... To jsem měl tomu Slováčkovi říct, ať jede domů, nebo ji jsem měl vyhodit? Ani nevím, jak se takováhle věc má řešit,“ řekl Janda Blesku.

„Já si myslím, že se ten problém tím večerem vyřešil, aspoň doufám. Dáda je prima holka a já ji mám rád,“ dodal rocker.

Teď, tři roky po této události, se na zahradní párty Petra Jandy objevil jak Slováček, tak jeho milenka Gelemová.

Lucie Gelemová a Felix Slováček na zahradní párty Petra Jandy.

Lucie Gelemová a Felix Slováček na zahradní párty Petra Jandy.

Lucie přišla v bílých šatech, které zvýraznily její perfektní figuru. Felix si oblékl modro-bílé pruhované triko a jeho krk zdobil červený šátek. Oba dva měli na hlavě také stejné námořnické barety.

Fotogalerie

Komentáře