Gelemová obula boty se srdcem, oblékla svatební šaty: Chce tím Slováčkovi něco říct?

Lucie Gelemová si před zraky Felixe Slováčka vyzkoušela svatební šaty. Obula si také tenisky se srdíčky. Že by tím chtěla něco naznačit? | foto: Koláž Expres.cz

Výtvarnice Lucie Gelemová (36) se vrátila z dovolené na jihu Španělska a spolu s přítelem Felixem Slováčkem (76) spěchali na párty v luxusním hotelu. Nalákaly je sem italské róby, včetně svatebních, do kterých hudebníkova múza rychle zaplula a mluvila o povedené generálce. Blíží se snad veselka?

„Je to tak trochu generálka, hodně se mi líbily a byly ušité skoro přesně na mou postavu. Ovšem znovu říkám, byla to generální zkouška, a kdy bude premiéra, toť otázka. Ještě je potřeba vyřešit nějaké věci a pak se uvidí,“ okomentovala svou návštěvu přehlídky modelů ze salonů Amami Fashion a Gianni di Leo v Le Palais Art Hotelu Prague výtvarnice Lucie Gelemová

Zřejmě tak kulantně narážela na fakt, že její přítel, známý hudebník Felix Slováček, je stále ještě ženatý muž. Pořízení zbrusu nového „chomoutu“ tak zatím nepřichází v úvahu. O případném rozvodu ale nedávno promluvila jeho manželka Dagmar Patrasová, a tak možná není nic ztraceno.

„Jsou pěkné a Lucii slušely. Je vidět, že dámy, které je vyrobily, řemeslu rozumí. Škoda že nedělají věci i na chlapy, určitě bych si vybral,“ posteskl si Felix, a když si nemohl sám některý model vyzkoušet, vrhl se alespoň na testování nabízeného vína. 

„V Andalusii jsem zkoumal, jak se zde změnila kvalita vína oproti mé poslední návštěvě. A byl jsem spokojen. Lucka jako absolutní abstinent zase podrobila zkoumání jejich minerálky a ani ona neměla ke zdravým nápojům připomínky,“ vtipkoval známý bonviván.

„Zájezd se prostě vydařil, máme plno zážitků, hodně jsme viděli a teď máme našlápnuto opět do pracovního procesu,“ informoval o blízké budoucnosti Slováček, zatímco Gelemová se pochlubila tím, že v dohledné době bude vynášet do ulic nové boty, které si na dovolené pořídila.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat