Je důvodem rozchodu Slováčka a Gelemové opravdu jen touha po dítěti? Patrasová jim nedala pokoj

17. května
Říká se, že krizové roky ve vztahu přicházejí buď po svatbě, anebo po sedmi letech. V případě Felixe Slováčka (77) a Lucie Gelemové (38) platí ta druhá možnost, slavný muzikant a o dost méně slavná malířka se rozešli. Není to zdaleka první pár, který neustál pandemii koronaviru, jež prověřila nejedno manželství i partnery, kteří spolu žili „jen“ na hromádce.

Že to ve vztahu Felixe Slováčka a Lucie Gelemové skřípe, si delší dobu cvrlikali i vrabci na střeše. Dvojice na přímé dotazy odpovídala velmi vyhýbavě a nepříliš jasně, případně se snažili situaci zlehčovat nebo se vymlouvat na zdravotní problémy.

„S Lucií jsme spolu sedm let, takže nějaká změna nastala. Jestli jsme se rozešli? Ano i ne…,“ nechal se před pár dny slyšet pro deník Blesk hudebník s tím, že už mu bederní páteř neslouží tak, jak by měla.

„Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově a s Felixem po sedmi letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přáteli. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu,“ řekla ve svém vyjádření na Instagramu sama Gelemová.

Té podle všeho došla trpělivost poté, co se vztah se starším hudebníkem nikam neposouval. Lví podíl na celé věci má mít i Slováčkova manželka Dagmar Patrasová a její údajné výpady.

„Ačkoliv jsme měli s Felixem společnou dohodu, že příští neděli, v den jeho krásných narozenin, společně zveřejníme jistou informaci, nešťastně se tomu stalo jinak. Věc tedy zůstává na mně a musím ji rozepsat chtě nechtě poněkud obšírněji,“ svěřila se na sociální síti s tím, že pomluv, intrik a mnoho zlého stran jeho současné manželky, která sebe a i ji dlouhé roky šířením lží v bulváru zviditelňuje, si v tomto vztahu prý užila až dost.

„Dagmar Patrasová mi navíc mimo jiné od roku 2015 zasahuje i do soukromí, a to zasíláním výhrůžných a vulgárních SMS zpráv, které často evidentně nepíše za střízliva (tyto zprávy mohu pochopitelně doložit),“ svěřila se umělkyně, která už na to evidentně neměla nervy.

„Život je příliš krátký a já už jej nechci dál trávit v takto toxickém prostředí. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu. Já a jeho nejbližší zároveň víme, že Felix návrat ke své současné, druhé manželce rozhodně nechystá, protože Patrasová se stále odmítá léčit,“ doplnila Gelemová.

Místo do rodinné vily na Vinohradech se tak Felix Slováček měl přestěhovat ke svému synovu do domu za Prahou.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:50 úterý 14. září 2021. Anketa je uzavřena.

  • 49
  • 15
  • 6
  • 5
  • 5
  • 3
Komentáře