Středa 5. srpna 2020, svátek má Kristián
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Anička nechtěla, abych jí pomohl. Lucie musí do práce, rozpovídal se Slováček

  Když se hudebník Felix Slováček (77) dozvěděl o kruté diagnóze své dcery Aničky (24), krve byste se v něm nedořezali. Ihned dítěti přispěchal na pomoc, ale prý se zpěvačka chtěla s rakovinou prsu vypořádat sama. Sám by byl šťastný, kdyby jí mohl být nápomocen. Místo toho řešil partnerku Lucii Gelemovou (37), které docházely peníze. A musela do práce, žádné sponzorské dary. Co ještě saxofonista prozradil? Podívejte se na videorozhovor pro Expres.

  Hudebník Felix Slováček o zdravotní situaci své dcery Aničky nechtěl moc mluvit, ale pro Expres udělal výjimku, protože se mu za poslední dobu dost ulevilo. Zpěvačka bojuje neuvěřitelně statečně a vše je na dobré cestě.

  Ne vždy mu bylo tak do zpěvu. Když se Felix dozvěděl, že jeho dítě bojuje s rakovinou prsu, myslel si, že to s ním sekne. Najednou si uvědomil, jak moc svou dceru miluje a chce jí být nablízku.

  „Čekal jsem, že zavolá a poprosí mě o pomoc. Já bych neváhal a hned bych za ní přijel. Pomohl bych jí se vším, jen aby byla zase zdravá. Ale ani jednou o pomoc nepožádala, nezavolala, ale stále čekám. Jsem tu vždycky pro ni,“ rozpovídal se Slováček pro Expres.

  „Anička je obrovská bojovnice, je neskutečně silná, až mě tím překvapila. Ale ona si řekla, že si to vybojuje sama, nebude si stěžovat ani žádat o pomoc. Ale jak už jsem říkal, jsem tu vždycky pro ni,“ dodal saxofonista, jehož jsme potkali na soustředění Muže roku v překrásném prostředí Chateau Šanov.

  Partnerku poslal do práce

  Felix Slováček a Lucie Gelemová.

  Felix Slováček a Lucie Gelemová

  Na soutěž krásy přijel sám, jeho partnerka Lucie Gelemová nemohla jet kvůli práci.

  „Je na chalupě, kde maluje a maluje. Čeká ji velká výstava, tak se na to musí připravit. Ale čeká ji i jedna velká změna. Bude muset zase do práce,“ povídal dál.

  Přitom to vypadalo, že ji Slováček živí a aby se nenudila, maluje obrazy. Vypadá to, že starší partner za ni nechce platit všechny účty.

  Felix Slováček se rozpovídal o dovolených, samozřejmě i o té poslední, kterou...

  Už nechce platit všechno sám.

  „Lucie musí do práce, složenky se neptají. Nastoupí na Hrad jako produkční restaurátorských dílen. Sám sice nevím pořádně, co to je, má to přes kamarádku. Já na Hradě nikoho neznám, nevím ani, koho bych tam musel oslovit. Lucie si to zařídila sama,“ uzavřel vyprávění Felix.

  Ten je asi rád, že mu odpadne nějaké placení a mladší partnerka se opět postaví na vlastní nohy.

  Tajemství zlatých adres. Pražská vila za půl miliardy je na prodej

  Premium Mohutná, ale v rámci okolní zástavby celkem nenápadná cihlová stavba v srdci diplomatické čtvrti pražské Bubenče je...

  Kůže je zrcadlem vnitřních chorob, říká lékař. Jaké nemoci může ukázat?

  Premium Vyrážka s pupínky, puchýřky i problémová pigmentová znaménka dokážou pěkně znepříjemnit život, ale mohou být také...

  Jak se dělá byznys za miliardy. Agent Paska o přestupu Součka i dalších

  Premium Jak se zrodil rekordní přestup záložníka Součka do Anglie? Kam asi tak půjde střelec Schick? Co očekává od zázračného...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 5. srpna 2020, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz