Už má dost placení za milenku! Felix Slováček chce, aby byla samostatná

21. ledna
Hudebník a milionář Felix Slováček (77) byl ke své milence Lucii Gelemové (37) více než štědrý. Rád ji rozmazloval, kupoval jí drahé dary, platil luxusní dovolené. Vypadá to ale, že už mu došla trpělivost platit všechno a být tak neomezenou peněženkou. Chce ji vést k finanční samostatnosti.

Když se před pěti lety přiznali, že jsou více než přátelé, všichni o Lucii Gelemové začali mluvit jako o vypočítavé mrše, která jde jen po penězích bohatého muzikanta Felixe Slováčka

Sám ji bránil, že to není pravda, že je Lucie úspěšná výtvarnice, která se sama uživí obrazy. Jenže jak se rychle ukázalo, mladší milenka začala malovat, až když poznala Felixe, dříve prodávala v obchodě a jen snila o princi na bílém koni, který ji přivede do světa luxusu a showbyznysu.

Vypadá to, že už i hudebníkovi došla trpělivost. Je tu koronavirus, jemu samotnému se ruší jeden kšeft za druhým, na konto netečou takové peníze, na něž byl zvyklý. Do toho má ještě manželku, se kterou má společný majetek.

Proto se rozhodl, že už nebude všechno platit, jako tomu bylo dříve. Nebude Lucku rozmazlovat výlety za tisíce, značkovými kabelkami či placením jejich domácnosti.

Lucie Gelemová s manželem Patrasové chodí přes 4 roky.

Lucie Gelemová s Felixem Slováčkem

A Gelemová musela do práce. „Lucka jde konečně do práce, už bylo načase. Jde pracovat na Pražský hrad,“ přiznal sám Felix před časem Expresu.

Ten nezkoumá, kde vlastně jeho milá pracuje a kolik za to má, ale čeká, že už nebude jediný, kdo bude platit jejich živobytí. Lucii to sice možná zkřížilo plány, ale konečně se o ní nebude mluvit jako o zlatokopce.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Komentáře