jít naiDNES.cz

Slováček pěje ódy na dovolenou s Gelemovou, Patrasová se nemůže dočkat rozvodu

Felix Slováček básní o dovolených s Lucií Gelemovou, Dagmar Patrasová pro změnu zmínila dělení majetku a odmítla stěhování do Itálie. | foto: Koláž Expres.cz

Všichni, kdo snad ještě doufali, že to Felix Slováček (76) a Dagmar Patrasová (63) ještě dají dohromady, mají smůlu. Všechno nasvědčuje tomu, že tenhle rozbitý džbán, který fungoval 40 let, už nikdo neslepí a ani lepit nechce. Zatímco hudebník září při vzpomínkách na dovolenou s Lucií Gelemovou (36), herečka vážně skloňuje slova jako rozvod a dělení majetku, i když má z obojího obavy.

Před pár dny se Felix Slováček a Lucie Gelemová vrátili z dovolené v Turecku, kde obdivovali místní krásy a kromě toho se věnovali sportu. Pilně tu trénovali hlavně tenis, zřejmě aby příští rok mohli konkurovat párům ve smíšené čtyřhře Wimbledonu. 

„Felix je na tom samozřejmě líp než já, je trénovaný a tenis hraje dlouhá léta, ale snažím se, co mi síly stačí, tak uvidíme. Piluji údery, až se ze mě kouří, máme ještě rok na sehrání a pak se uvidí,“ nechala se slyšet výtvarnice. „Tenis je můj milovaný sport. A ten Wimbledon? Když budu fit a ve formě, tak se s nikým na kurtu mazlit nebudeme, ať už to bude v Anglii, nebo na domácích kurtech,“ doplnil svou milovanou partnerku Slováček.

Část dovolené mají za sebou, tím ale rozhodně nekončí. „Objevil jsem zájezd do Malagy, Granady, Sevilly a dalších měst a řekl jsem si, že se po letech zase vrátím s Lucií na místo činu, kde jsem před lety vystupoval,“ přehodil nostalgickou výhybku známý hudebník.

Nezahálí ani Dagmar Patrasová. Ta by konečně ráda udělala tlustou čáru za manželstvím a šla dál. Nechala se slyšet, že si nyní už umí představit rozvod i dělení majetku. Zamyslela se i nad případným stěhováním do Itálie, kde je doma její přítel Vito.

„Ono by to nebylo špatný, ale já tady mám rodinu, práci a totéž je na druhé straně, Vito tam má práci. Ale nejde to. Nechci se vzdát toho, abych vídala denně své děti a vnoučata. Také mám nasmlouvaná různá představení. Je to zkrátka takhle a mně to vyhovuje,“ svěřila se v rozhovoru pro deník Aha!

„Přítel pracuje v cestovním ruchu a má teď sezonu, takže se vidíme trochu méně. Přijede vždycky aspoň na pár dní, v srpnu ale máme naplánovanou dovolenou na Sicílii,“ těší se Patrasová.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat