jít naiDNES.cz

Felix Slováček o Gelemové: Jsem velký romantik, už nevím, co jí mám kupovat

Muzikant Felix Slováček (75) po letech manželského soužití s Dádou Patrasovou (62) dal přednost výtvarnici Lucii Gelemové (35). Jenže teď na vlastní kůži poznává, jaké je to mít o tolik let mladší milenku. Dokonce by se dalo říct, že je pohledná brunetka za všechny peníze.

S hudebníkem Felixem Slováčkem se Expres setkal v nahrávacím studiu, kde na klarinet zahrál na desce zpěváka Radima Flendera. Byl ve velmi dobré náladě a pro náš web byl více než otevřený.

Nejenže se rozpovídal o manželce Dádě Patrasové, rozhovor najdete ve vloženém odkazu, ale také přiznal, že si vedle mladší partnerky Lucie Gelemové občas neví rady.

„Třeba teď na Valentýna vůbec nevím, co bych jí měl kupovat. Já tyto svátky neuznávám, ale ona asi bude něco očekávat, co myslíte?“ ptal se nás Felix, který se možná bál, že kdyby něco nepřinesl, měl by tichou domácnost.

„Jsem velký romantik, takže kytku rád koupím. A možná i nějaký parfém. Na šperky si myslím, že je to malý svátek. Šperky se spíše dávají na narozeniny či Vánoce. Ale parfémem bych snad neurazil,“ přemýšlel nahlas Slováček.

Ten ale nezůstane jen u hezké vůně, chtěl by Lucii udělat radost tím, že by ji vzal někam k moři. Viděl by to na Turecko, kde je teplo a ještě tam nebude moc lidí.

„U moře nemusím být ani romantikem, tam to jde samo. Stačí místo drahých dárků západ slunce, moře a písek a je vaše,“ smál se Felix, jenž už pátým rokem žije s výtvarnicí, které nemůžou Dáda ani Felixovy děti přijít na jméno.

„Mrzí mě, že nemůžu s dětmi a Lucií zajít ani na večeři, ale tam jsou ty vztahy už tak přetrhané a napjaté, že se to asi nikdy nezlepší,“ posteskl si hudebník, který by byl rád, kdyby Felix a Anička vzali jeho partnerku na milost.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:13 15. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Haha
  16
 • Super
  14
 • Tvl
  12
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
Komentáře