jít naiDNES.cz

Felix Slováček nasadil přísný režim. Dohnala ho k tomu mladá milenka?

Zatímco jeho milenka pila šampaňské, on si skleničku nevzal. | foto: Casino Vestec

Mladá milenka vyžaduje úplně jinou životosprávu. Toho si je vědom i saxofonista Felix Slováček. Ten prý přestal kouřit, pít a už zhubl pět kilo!

To, co se Dádě Patrasové nepovedlo za několik dekád soužití, zvládla Lucie Gelemová za několik měsíců. Felix Slováček se rozhodl zatočit se svými neřestmi. „Slováček údajně již nekouří a alkoholu se dotkne jenom výjimečně. Dokonce se obloukem vyhýbá i sladkostem. Prý i začal běhat, ačkoliv tomu nikdo z jeho přátel nechce věřit,“ svěřil se Expres.cz zdroj z okolí slavného saxofonisty.

A zřejmé to bylo i na otevření casina ve Vestci u Prahy, kam milenci zavítali. Zatímco Gelemová pila šampaňské, Felix se spokojil jen s nealkem. Skleničky alkoholu se dotkl, jenom když držel pohár své mladé milenky.

Otázkou je, jak dlouho Slováčkovi toto předsevzetí vydrží. Lucie Gelemová totiž před několika dny dokončila státnice a údajně touží po nějakém lukrativním zaměstnání. A pokud jí Slováček něco nedohodí, je nepředstavitelné, že by saxofonista na uklidnění svých nervů nesáhl alespoň po skleničce něčeho tvrdšího.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:34 19. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  20
 • Super
  11
 • Cože
  10
 • Trapas
  10
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře