jít naiDNES.cz

Slováček o rozvodu s Dádou a vztahu s Lucií: Lžu, abych se zavděčil oběma!

V posledních dnech se rozebírá rozvod Felixe Slováčka (75) a Dády Patrasové (61). Zatímco ze strany saxofonisty proudí informace o tom, že si chce vzít milenku Lucii Gelemovou, přátelé herečky zase tvrdí, že se hudebník rozvádět nechce. Slováček se nyní k celé věci vyjádřil a přiznal, že oběma svým ženám tak trochu maže med kolem pusy.

Jeden tvrdí, že přijde rozvod, další ho tvrdě odmítá. Saxofonista Felix Slováček měl údajně své milence Lucii Gelemové slíbit, že se do roka rozvede se svou manželkou Dagmar Patrasovou. Ta však o ničem neví a říká, že s manželem aktuálně vychází velmi přátelsky. 

Kde je tedy pravda? „Prosím vás, dejte mi s tím už pokoj. Já nikomu nic neslíbil, jen nechci zbytečné dusno a hádky,“ rozčílil se Slováček do telefonu s tím, že by byl rád, kdyby nemusel už nic řešit.

Podle svých slov je jako mezi mlýnskými kameny. „Nechci ublížit ani jedné,“ dušuje se. Prý se zajímá o dobro milenky i manželky, a proto Lucii slibuje rozvod a s Dádou se naopak snaží vycházet a nic zásadního s ní neřeší.

Slováček se zkrátka dostal do slepé uličky a je pod tlakem veřejnosti i obou žen. Což je mu samozřejmě nepříjemné, a tak se nyní ohání tím, že nechce zranit city ani jedné.

Jako by snad ale zapomněl, že právě on to byl, kdo obě ženy do této situace dostal, když na něj před více než třemi lety nevěra s milenkou mladší o dvaatřicet let praskla. Situaci tenkrát neřešil a jakékoli spojení s Gelemovou odmítal. Až v posledních měsících ji začal vodit do společnosti a prohlašovat za oficiální partnerku.

Zároveň však tráví čas se svou manželkou, s níž prožil například i Velikonoce a denně s ní je ve styku kvůli pracovním záležitostem. Zda nakonec skutečně dojde k rozvodu, anebo bude nadále žít v tomto zvláštním trojúhelníku, je ve hvězdách. Už teď je ale jasné, že každé ženě říká něco jiného.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:50 7. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Haha
  15
 • Super
  10
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře