Rozvést se s Dádou nemůžu, neunesla by to, řekl Felix Slováček pro Expres

V rodině muzikanta Felixe Slováčka (75) není zrovna moc klidu. I když už nebydlí se svou ženou Dádou Patrasovou (62), stále musí řešit věci, které jeho manželka leckdy způsobuje, což mu rozhodně den nezlepší. Na jejich vztahy došlo i v rozhovoru pro Expres, kde hudebník prozradil, jak to mezi sebou mají a jestli se bude rozvádět.

Po prosincové autonehodě Dagmar Patrasové, kterou herečka způsobila v opilosti, se její muž Felix Slováček obrnil mlčením. Nechtěl o manželce ani slyšet, natož se k ní vyjadřovat. Když došlo na její jméno, rozzuřil se a radši od mikrofonu odešel.

Bylo na něm vidět, jak ho štve, že stále musí všem povídat, jak to s tou Dádou je, jestli opravdu pije a proč.

Ale pro Expres nakonec udělal výjimku a během rozhovoru jsme došli i na ono ožehavé téma. Bylo na něm vidět, jak je zklamaný z toho, jaké trable má jeho žena, ale on s tím nemůže nic udělat.

„Nemáme mezi sebou žádný kamarádský vztah, vlastně nemáme žádný. Je mi líto, kam to všechno dospělo,“ rozpovídal se Felix pro Expres.

Tvrdá rána pro Felixovu milenku Lucii Gelemovou!

Tady se ještě měli rádi.

„Vždyť ona byla taková krásná a energická. A proč jsem se s ní ještě nerozvedl? Moc se o tom bavit nechci, ale je to několik faktorů do sebe spjatých. Tím bych jí asi ublížil nejvíc,“ vysvětloval dále muzikant, který má o mnoho let mladší milenku.

Felix Slováček strávil Štědrý den s rodinou. Dáda tak dostala přednost před...

Felix Slováček strávil Štědrý den s rodinou.

„Mrzí mě to i kvůli dětem, ale když člověk nechce něco dělat se svým životem, vy nemůžete udělat nic,“ uzavřel své vyprávění Felix, který se už těší, až se svou partnerkou Lucií Gelemovou (35) pojede někam k moři.

Dagmar manžela nejvíce naštvala, když 26. prosince 2018 sedla za volant pod vlivem alkoholu, lhala o své nehodě a nedokázala přiznat, že udělala chybu.

Herečka dlouho popírala, že by předtím požila alkohol, ale v krvi měla skoro 2,5 promile, což už nijak omluvit nelze. Slováček chtěl manželku dostat do léčebny, ale poté, co odmítla, s ní údajně zpřetrhal všechny vazby.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 13. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  89
 • Haha
  23
 • Tvl
  21
 • Super
  17
 • Cože
  13
 • Sladký
  11
Komentáře