Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělala scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií Gelemovou vypadalo na totální idylku, nyní jsou na nože. A mohou za to údajně muzikantovy děti. Co se mladé malířce nelíbí?

Saxofonista Felix Slováček se v poslední době na veřejnosti tvářil opravdu spokojeně. Hlásal, že se vedle Lucie Gelemové cítí mladší a vitálnější, a idylku ve vztahu stvrzoval společnými fotkami, které vyvolaly vlnu diskuzí na sociálních sítích. 

Jenže jak se zdá, klid ve vztahu mu nevydržel moc dlouho. Gelemová má totiž podle informací Expres.cz Slováčkovi zazlívat, že odjel na dovolenou bez ní. 

„Aktuálně je u moře se svými dětmi, dcerou Aničkou a synem Felixem, který vyvezl celou rodinu. Měla jet i Dáda, ale měla hodně pracovních povinností,“ uvedl náš zdroj, podle něhož právě Gelemová zůstala sama v Praze.

„Strašně zuří, a než Felix odjel, dělala mu scény. Vadí jí, že je s rodinou, protože pak má vždy tendence vracet se zpátky do jejich rodinné vily,“ dodal.

Slováček byl přitom se svou přítelkyní u moře toto léto již dvakrát. Nejdřív si užívali se známými v Řecku, následně vyjeli do Itálie, kde oslavili narozeniny kamaráda Domenica Martucciho.

To ale výtvarnici zřejmě nestačí, nejraději by svého milého měla jen pro sebe, což mimo jiné potvrdil v nedávném rozhovoru pro Blesk.cz i Felix junior. „Ona je nejen urputná, ale i hodně žárlivá. Žárlí i na mě a na ségru Aničku. Vyčítá třeba někdy tátovi, proč není s ní, ale s námi, se svými dětmi,“ uvedl tenkrát.

A zřejmě na jeho slovech něco bude.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:17 15. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  82
 • Trapas
  52
 • Tvl
  21
 • Super
  13
 • Cože
  10
 • Sladký
  9
Komentáře