Záhadný prsten Gelemové: Že by ji Slováček konečně požádal o ruku?

Přestože se Felix Slováček již několik týdnů kroutí jako had a popírá, že by plánoval rozvod s manželkou Dádou Patrasovou, na prstu jeho milenky Lucie Gelemové se blýská šperk, který má prý dokazovat jeho lásku. Jde o zásnubní šperk?

Dáda Patrasová a Felix Slováček spolu už sice nežijí, v rámci zachování dobrých vztahů se ale rozhodli nadále zůstat v manželském svazku. Vždyť dělit majetek po více než třiceti letech společného života by oběma vzalo jen energii a čas.

Nyní se však na prstu Lucie začal blyštit prstýnek, který má údajně dokazovat Felixovu lásku. Dokonce má být ze strany Felixe veřejnou pojistkou, že je malířka zadaná.

„Dal jí ho s tím, aby všichni viděli, že není volná. Docela na ni žárlí,“ uvedl dobře informovaný zdroj s tím, že o zásnubní prsten by jít snad zatím nemělo.

Ačkoli se před časem začaly objevovat informace o tom, že Slováček plánuje rozvod se svou manželkou, sám saxofonista nakonec vyvrátil, že by o něčem takovém uvažoval. Přiznal však, že fámu z části vypustil sám.

„Nechci ublížit ani jedné,“ uvedl dokonce jako důvod, proč Lucii tvrdí jinou verzi než své ženě Dádě.

Uvidíme, jak tento milostný trojúhelník bude dále pokračovat. Lucie je přece jenom v letech, kdy by chtěla zázemí a vlastní rodinu. Pokud jí alespoň jedno Felix neposkytne, může také nakonec zůstat zcela sám.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:13 28. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  11
 • Tvl
  9
 • Super
  8
 • Cože
  8
 • Trapas
  8
 • Sladký
  7
Komentáře