jít naiDNES.cz

Dáda nesměla na narozeniny, milenka vše kontrolovala, Slováček napadl redaktorku

Saxofonista Felix Slováček slavil v úterý večer své 75. narozeniny slavnostním koncertem v Divadle Hybernia. Na událost dorazilo několik známých osobností, blízkých přátel i rodina. Jeden důležitý člověk však chyběl – manželka Dáda Patrasová. Když jsme se na ni zeptali, dočkali jsme se agresivní reakce.

Saxofonista Felix Slováček měl opravdu velkolepou oslavu narozenin. Jeho milenka Lucie Gelemová mu společně s jeho produkcí připravila slavnostní koncert v Divadle Hybernia, kam pozvala několik známých osobností, mezi nimiž byla například Helena Vondráčková, Jitka Zelenková nebo Laďa Kerndl.

Nechyběla samozřejmě ani jeho rodina. Dcera Anička a syn Felix tatínka podpořili nejen svou přítomností, ale také zazpívali. Dcera známého saxofonisty dokonce otci složila píseň.

Přesto na místě byla napjatá atmosféra. Na akci totiž chyběla stále ještě oficiální manželka Felixe Dáda Patrasová a děti musely chtě nechtě přijít do styku s otcovou milenkou, která celou akci organizovala.

Když jsme se Felixe na situaci zeptali, dočkali jsme se jen hysterického výstupu. „Nechápu, že se na to vůbec ptáte,“ odvětil Slováček útočně na dotaz, zda ho nemrzí, že se jeho žena akce neúčastní.

Následně se rozčílil, praštil do mikrofonu a za palby nadávek odešel. 

Byl nadšen ze svých dětí.

Slováček předvedl výstup.

Podle informací Expres.cz byl Dádě přístup na akci zakázán právě kvůli Gelemové. Ta sestavovala společně s produkcí seznam hostů, mezi nimiž nechyběla ani její rodina.

Tím se potvrdila slova Felixe Slováčka juniora, který pro Nedělní Blesk přiznal, že Lucie tatínka ovládá a určuje mu, s kým se bavit smí a s kým ne.

Gelemová byla štěstím bez sebe.

Gelemová byla štěstím bez sebe. Vše měla pod kontrolou.

Vztah s Patrasovou měl přitom v posledních měsících Slováček vcelku přátelský. Manželé totiž stále přichází do styku po pracovní stránce a tráví spolu všechny významné dny. Například o Velikonocích vyrazili jako rodina na chalupu, o čemž Patrasová reportovala na Instagramu.

Dáda Patrasová strávila svátky s manželem Felixem.

Dáda Patrasová strávila svátky s manželem Felixem.

Ať už je tedy rodinná situace jakákoli, Patrasová měla dostat alespoň pozvánku, aby se svobodně rozhodla, zda je vhodné na oslavu Slováčka dorazit, či ne. Navíc poté, co se ke svému muži neotočila zády ani po skandálech a provalené nevěře, by to bylo ze strany Gelemové i Slováčka alespoň slušné gesto.

Patrasová na dotazy neodpovídá a již druhým dnem má vypnutý telefon.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:54 27. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  118
 • Haha
  25
 • Super
  12
 • Cože
  11
 • Tvl
  11
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat