Slováček si to umí zařídit: Spí u milenky, relaxuje u manželky!

25. května
Saxofonista Felix Slováček (75) již nějakou dobu žije se svou milenkou Lucií Gelemovou, oázu klidu má ale jinde. Pokaždé když si chce odpočinout, jede do rodinné vily za svou manželkou Dádou Patrasovou (62). Nyní tam bude chtít být ještě častěji. Proč?

Je to už nějaký čas, co se saxofonista Felix Slováček nastěhoval ke své milence Lucii Gelemové, které na Praze 3 pronajal byt v luxusní rezidenci. Každý den ale i tak tráví čas v rodinné vile, kde roky pobýval s manželkou Dádou Patrasovou. Nejen proto, že zde má sídlo agentury, ale také proto, že si tam nejlépe odpočine.

Slováček si má ve volném čase užívat pohody a klidu na zahradě. I proto mu jeho stále ještě manželka koupila k 75. narozeninám ratanový nábytek, na kterém může lépe rozjímat. „Dala jsem mu oblíbený parfém a zahradní nábytek, protože rád sedává na zahradě,“ prozradila Patrasová, která s manželem vychází, i přestože jí udělal mediální ostudu a roky Gelemovou zapíral, přestože ji vodil všude s sebou.

Slováček a Gelemová spolu vypadají spokojeně.

Slováček prohlásil před časem Gelemovou za svou oficiální partnerku.

Manželé spolu tedy sice nežijí a každý již má jiný život, jejich vztah má být ale na kamarádské úrovni. Možná i proto se Slováček do rodinné vily tak rád vrací.

„Komunikujeme spolu a vycházíme,“ přiznala před časem Patrasová, která již druhým rokem randí s italským podnikatelem Vitem.

Co na takto vřelé vztahy mezi manželi asi říká Gelemová?

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:53 sobota 22. září 2018. Anketa je uzavřena.

  • 12
  • 11
  • 9
  • 8
  • 8
  • 7
Komentáře