jít naiDNES.cz

Netflix se tiše zbavil Felicity Huffman kvůli podvodu. Skončila podobně jako Spacey

Společnost Netflix odložila uvedení filmu Otherhood, ve kterém hraje Felicity Huffman. | foto: Profimedia.cz

Kdo má jednou špatnou pověst, s tím se Netflix nepáře a nemilosrdně ho vyloučí ze své produkce. Je přitom jedno, jestli se to dotýká i největších hvězd, jako je například Kevin Spacey. Tentokrát se na černou listinu Netflixu dostala americká herečka Felicity Huffman zapletená do podvodu s přijímačkami na vysokou školu.

Společnost Netflix nenápadně odložila vysílání filmu Otherhood, v němž hraje herečka ze seriálu Zoufalé manželky Felicity Huffman zapletená do úplatků na přijímačky. Zda společnost snímek někdy pustí, nebo je prostě pohřben ve filmovém archivu, není zatím známo.

Felicity Huffman se má objevit na konci května ještě v jiném projektu Netflixu s názvem When They See Us, což je seriál pojednávající o pěti teenagerech z Harlemu, kteří byli v osmdesátých letech neprávem obviněni ze znásilnění. Zatím není zřejmé, jak s tím společnost naloží, ale předpokládá se, že herečka nebude v traileru.

Podobně Netflix skončil se Spaceym

Podobný krok společnost Netflix podnikla s kritikou uznávaným seriálem Dům z karet, v němž hrál hlavní roli Kevin Spacey.

Poté, co na hvězdu Americké krásy padla obvinění ze sexuálního obtěžování, Netflix s hercem spolupráci ukončil a z šesté série ho vyřadil.

Proč Felicity Huffman upadla v nemilost?

Nedávno se v Americe provalil skandál, do něhož je zapleteno kolem padesáti hvězd nejen stříbrného plátna. Smetánka podplácela profesory, aby pomohla svým dětem dostat se na prestižní vysoké školy.

Společnost Netflix odložila uvedení filmu Otherhood, ve kterém hraje Felicity...

Společnost Netflix odložila uvedení filmu Otherhood, ve kterém hraje Felicity Huffman.

Felicity Huffman měla za přijetí dcery na univerzitu zaplatit v přepočtu zhruba 400 tisíc korun. Herečka Lori Loughlin dala na úplatcích dokonce dvanáct milionů korun.

Toto je ale věc, kterou by měl řešit soud, a jestliže je Felicity zapletena do podvodu, není možné ji trestat tím, že jí někdo zařízne kariéru a odstraní ji z obrazovky. Ve filmu jde o to, zda umíte hrát, respektive zda jste dobří ve svém umění, morální soudy by si společnost měla schovat až po skončení skutečných soudních stání.

Kevin Spacey nebyl dosud usvědčen z ničeho, ale jeho zničenou kariéru mu nikdo nevrátí.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:06 15. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  25
 • Tvl
  16
 • Super
  15
 • Haha
  14
 • Cože
  11
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat