Pátek 22. září 2023, svátek má Darina
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Chcete být v zenu a za hodně peněz? Slavné ezomentorky radí, jak na to! Kolik si účtují?

  Helena Houdová není jediná, kdo se veze na ezoterické vlně. Lucie Vonchitzki Špaková, Nela Boudová, Kamu i Simona Babčáková by mohly vyprávět. | foto: Koláž Expres.cz

  S „ezoterickými odbornicemi“ se v poslední době roztrhl pytel. Už nestačí být herečkou, modelkou nebo třeba reportérkou. Pokud nepřiberete koučink všehomíra, případně vaření vesmíru nebo mentorování na základě blyštivých krystalů, ujíždí vám vlak rychlostí Šinkansenu. Když jsme u toho „zenu“, ten nevyjde vůbec lacino. Navíc je to něco mezi nebem a zemí, nehmatatelného, musíte jen věřit, že to opravdu existuje. Dámy Helena Houdová, Simona Babčáková, Nela Boudová nebo Lucie Vonchitzki Špaková vám poradí, jak se k tomuto tajemství dostat snadno a rychle. Případně i to, jak naložit se životem. A pak si už budete jenom užívat. Nebo taky ne...

  Simona Babčáková

  Místo one man show herečka nabízí tzv. one human show, slovo man, které se dá v angličtině přeložit i jako člověk, zřejmě nezní tak atraktivně. Show má podtext „život, vesmír a vůbec“ a je zaměřena na lidi, kteří si kladou otázky a hledají odpovědi. Což jsou ve finále všichni. Takže záběr má potenciálně dosti velký.

  „Doba je tekutá a změny se dějí rychle. Sdílení a zvědomování souvislostí nám pomáhá se zorientovat a získat inspiraci, jak co nejlaskavěji projít nutnými změnami,“ uvádí na webu Simona Babčáková, která fanouškům vypsala i okruhy, jimž se věnuje, to aby nekupovali zajíce v pytli.

  Naťukne tak otázky týkající se duševního zdraví, matrixu, světa fantazie, mužského a ženského principu, transformace, smyslu života i duše. A cena? Ta je stejně tajemná jako kurzy samy. Dozvíte se ji až poté, co si kurz nebo mentoring či přednášku objednáte...

  Simona Babčáková pořádá kurzy konstelací.

  Helena Houdová

  Od posvátné sexuality pro ženy i muže přes exkurzy minulými životy nebo traumata z dětství po domácí školní výuku nebo vykopávky v Egyptě. Bývalá miss má obdivuhodný záběr, který bere dech.

  Poslední měsíce se kráska trochu odmlčela, zřejmě i ezomentorky potřebují občas pauzu, klidně i půl roku, aby zase mohly zářit a naciťovat se na vás a celý svět.

  „Podle mého názoru je nesmírný problém, když člověk, který odborníkem není, služby odborníka nabízí. Lidsky řečeno, je to drzost na kvadrát. Když se laik pouští do něčeho tak šarlatánského, je to známka toho, že mu chybí sebekritický postoj. Může se totiž stát, že bude mít klienta, co má skutečně zdravotní problémy,“ soudí sexuoložka Želmíra Herrová, která před časem reagovala na Helenin kurz Milenec bez hranic. Ten si balijská patriotka cení na 11 tisíc korun V akci ho lze však pořídit i levněji.

  Helena Houdová láká na pyramidy v Egyptě a magické datum 22. 2. 2022.

  Nela Boudová

  „Nedokázala bych už jen tak zevlovat. Učím se vytvořit mistrovství ze svého života. Nucenou dovolenou mám u nás. Koučování,“ napsala před pár lety na Instagram celkem vzletně až méně srozumitelně Nela Boudová, jíž na ostrově v Indickém oceánu nic nechybělo.

  „Hlavním důvodem mé cesty byla účast na seberozvojovém kurzu Start Up – Life Mastery (Nastartujte životní mistrovství), který pořádal Vladimír Ekart,“ svěřila se herečka Blesku pro ženy s tím, že s ním byla na Srí Lance a tam se rozhodla, že si u něj udělá školu elitních koučů.

  „Díky karanténě na to mám čas a teď už jsem krůček před cílem. Musím odkoučovat padesát hodin a dostanu certifikát,“ dodala Boudová, která má teď zadní vrátka pro případ, že by to s divadly bylo dále nahnuté.

  Nyní už herečka coby life coach koučuje za (nemalé) peníze. Jedno sezení vyjde na 10 tisíc korun, tři sezení stojí 25 tisíc, šest sezení si cení na 40 tisíc korun a půlroční spolupráci neboli dvanáct sezení nabízí za 60 tisíc.

  Tak co, svěříte jí svůj život?

  Nela Boudová se na Zanzibaru vzdělávala v oblasti koučinku.

  Lucie Vonchitzki Špaková

  Aktuálně bývalá moderátorka nabízí například letní tábor pro ženy. Letos bude jen jeden termín, a tak bude nejlepší, když si ho objednáte ještě dnes! Do konce května je za akční cenu 6700 korun, jež můžete zaplatit ve dvou splátkách. Samozřejmostí jsou zajímavé kratochvíle jako třeba šlehání kopřivami nebo akce Odhoď svoje s*ačky!

  V nabídce má i program Objev svých 7 odstínů ženy! Ten je v akci za 6500 korun. „Jako jedna z prvních budeš prožívat a plnit nádobku kolektivní, ženské moudrosti skrze nové, ženské archetypy,“ láká Lucie.

  „Skrze úplně nové způsoby poznání podložené moderní psychologií i starodávnou moudrostí se dotkneš a objevíš mnoho nových úrovní sebe sama,“ doplňuje.

  Lucie Vonchitzki Špaková láká k sobě na meditace. Má ale čas jen do října, pak až na jaře.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Kdo vládne Hradu. Co jsou zač lidé kolem prezidenta a o co spolu válčí

  Premium Z Hradu se půl roku po inauguraci Petra Pavla stává mocenské sídlo, v němž hlava státu nemá vždy hlavní slovo....

  Prapor Azov vrací úder. S Rusy si srovnává účty za jatka v Mariupolu

  Premium Za zprávou o osvobození dvou malých vesnic na východě Ukrajiny se skrývá zajímavý příběh. Osudy obránců Mariupolu,...

  Agáta a Soukup: Nečekaný zvrat u soudu. Co se stalo při předání dcery Rozárky?

  Premium Rozchod slavné herečky Agáty Hanychové (38) a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54) má mnohem složitější pozadí, než...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 22. září 2023, svátek má Darina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz