Páni, to je proměna: Farna shodila „boky jako skříň“ a vypadá skvěle!

Ty tam jsou doby, kdy měla Ewa Farna „boky jako skříň, respektive almara“. Zpěvačka se s novým rokem vrací ve skvělé formě. | foto: Koláž Expres.cz

Ewa Farna (25) poslední dobou stále častěji odráží dotazy na to, kdy s manželem Martinem Chobotem konečně založí rodinu. Úspěšná zpěvačka, kterou miluje publikum nejen v Česku, ale i v sousedním Polsku, se „společenským diktátem“ necítí být v žádném případě povinována a jde si vlastní cestou. Aktuálně fotí nové podpisové karty a při té příležitosti ukázala, jakou báječnou proměnou prošla.

Není tomu tak dávno, co jsme na Expresu psali o kolektivním manželském tloustnutí, které potkalo i Ewu Farnou a Martina Chobota. Grilovačky a setkání s přáteli, kterých bylo po stěhování do nového domu za Prahou požehnaně, se prostě nějak projevit musely. A tak pár v listopadu na jedné kulturní akci vypadal vskutku blahobytně.

Možná ještě na konci loňského roku se ale zpěvačka zařekla, že opulentního hodování bylo dost a že se svým vzhledem něco udělá. 

Shodila nějaké to kilo a záležet si dala i na výběru oblečení. Svůj styl sice nezměnila, přece jen nikdy neinklinovala k opulentním večerním a přespříliš zdobným róbám. Ewě sluší jednodušší, pánským stylem inspirované outfity, což názorně nedávno předvedla. Právem si vysloužila velký potlesk od svých fanoušků.

„Vyrábíme pro vás nové podpisové karty, líbí? Můžeme si je předat na první části divadelního turné Málo se známe, které startuje v květnu,“ navnadila spřízněné duše Ewa.

„Startujeme 14. 5. v Plzni, následuje 15. 5. Příbram, poté 16. 5. Žebrák a 20. 5. Brno. Časem odtajníme i podzimní termíny turné. Léto letos bude patřit spíše Polsku. Kdo by chtěl lístky, tak šup, poněvadž jich už nezbývá příliš,“ upozornila své věrné sympatická zpěvačka.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat