Tropí Ewa hlouposti? Porod se blíží, Farna ale koncertuje i létá letadlem

Některé ženy si v pokročilém stadiu těhotenství užívají zasloužený odpočinek, zpěvačka Ewa Farna (25) mezi ně ale nepatří. I přestože to podle dostupných fotek vypadá, že je tak v pátém, možná šestém měsíci a porod je již tedy za dveřmi, nebojí se létat letadlem, a dokonce koncertovat v narvané hale.

Ewa Farna oznámila, že je těhotná, v pondělí večer na sociální síti romantickou písní.

To, že čeká své první dítě, dlouhé měsíce úspěšně tajila, mimo jiné tím, že na Instagramu pravidelně sdílela starší fotografie, kde byla ještě bez těhotenského bříška, a nic nenasvědčovalo tomu, že z ní brzy bude matka. Není tak divu, že šťastnou zprávou mnohé šokovala.

Kdo čekal, že si dá Ewa v těhotenství nohy na stůl a bude hlavně odpočívat, šeredně se mýlil.

Pár dní po oznámení velké noviny už mladá zpěvačka koncertovala v polské Lodži. Těhotenské bříško se snažila zakrývat šusťákovkou luxusní značky Gucci a fanoušci z ní šíleli.

Ewa Farna vystoupila v Polsku.

Ewa Farna vystoupila v Polsku.

Není ale taková aktivita v pokročilém stadiu těhotenství tak trochu risk? 

Mnoho žen se v těhotenství bojí cestovat letadlem, ostatně to se ani výrazně nedoporučuje, Ewa se s tím ale nepáře a kromě dlouhých letů si střihne i koncert v narvané hale.

Ewa Farna vystoupila v Polsku se svým manželem.

Ewa Farna vystoupila v Polsku se svým manželem.

Co se létání týče, například pardubické letiště na svých oficiálních stránkách uvádí, že do 27. týdne mohou budoucí maminky cestovat, jak se jim zlíbí. 

Od 28. týdne těhotenství ale většina leteckých společností vyžaduje speciální potvrzení od lékaře, které nesmí být starší více než šest dní před plánovaným odletem. Po 34. týdnu už naprostá většina leteckých společností těhotné ženy nepřepravuje. 

Ewa má už pořádný pupek.

Ewa má už pořádný pupek. A přesto se nebojí cestovat či koncertovat.

Podle dostupných fotografií to vypadá, že Farna může být v rozmezí pátého až dokonce sedmého měsíce těhotenství, a tak by měla své cesty i koncerty minimálně konzultovat s lékařem. Nepochybujeme, že se tak nestalo.

Podstatné je, že Ewa prostě bez hudby nemůže žít, a tak se u ní nějaká dlouhá mateřská asi nedá očekávat.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat