jít naiDNES.cz

Porodí snad na pódiu? Těhotná Ewa Farna má před porodem, ale nešetří se

Ewa Farna létá letadlem, koncertuje... Neriskuje trochu? | foto: Koláž Expresu

Zpěvačka Ewa Farna (25) se brzy stane maminkou. Bříško se zvětšuje, kila přibývají a sympatická brunetka má stále úsměv na rtech. Sama možná neví, co ji čeká, až se děťátko narodí, jaký je to fičák, takže místo odpočinku a spánku pracuje v plném nasazení. Nechce snad rovnou porodit na pódiu?

Mladá zpěvačka Ewa Farna se už nemůže dočkat, až si v náručí pochová miminko, které teď nosí pod svým srdcem. Dlouho těhotenství skrývala, chtěla si ten požehnaný stav užívat v soukromí, ale pak už to rostoucí bříško nešlo zamaskovat.

Nakonec šla Ewa s pravdou ven a prozradila, že je těhotná a čeká vytouženého syna. Jen s termínem porodu dělá velké tajnosti, možná se bojí, aby vše probíhalo, jak má, a měla klid.

I když klid je u zpěvačky dost silné slovo. Ona totiž neumí odpočívat a je jedno, že přes břicho nevidí na zem, neustále potřebuje něco dělat, nedokáže být bez přízně fanoušků, jimž zpívá na pódiu.

Místo toho, aby se snažila co nejvíce odpočívat, protože prvních pár týdnů se s miminkem moc nevyspí, dává svou energii do práce. Nemůže snad bez hudby natolik být, že by třeba mohla porodit rovnou na pódiu?

Těhotná Ewa Farna už se pořádně zakulatila.

Těhotná Ewa Farna už se pořádně zakulatila.

Zpěvačka byla vždycky workoholik, takže se ani není čemu divit, že ani těhotenství jí nedokázalo zabránit v tom, aby poletovala po vystoupeních a hojně komunikovala s fanoušky. 

Ale tak sama asi ví, kam až může zajít, jak se cítí, co jí tělo dává za signály. Říká se, že když čekáte kluka, nejen dobře vypadáte, ale máte také energie na rozdávání. Třeba je to i případ usměvavé Ewy. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:30 10. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  52
 • Tvl
  27
 • Haha
  25
 • Cože
  25
 • Trapas
  22
 • Sladký
  20
Komentáře

Mohlo by vás zajímat