Máma na plný úvazek, nebo zpěvačka do krve? Farna spřádá plány na mateřskou

Posunou manželé svůj vztah dál? | foto: Profimedia.cz

Jen co zpěvačka Ewa Farna (25) celému světu oznámila, že se brzy stane maminkou, hned se vyrojily otázky, jak to vlastně bude stíhat se svým časově náročným zaměstnáním. Bude doma s miminkem, nebo se ke zpívání vrátí co nejdříve?

Zpěvačka Ewa Farna dlouho tajila, že čeká miminko, až nakonec to nadšení nevydržela a své tajemství prozradila v novém videoklipu. Její blízcí, kolegové i fanoušci hned začali gratulovat, až málem strhli internet.

Ale po prvotní radosti fanoušci začali přemýšlet, jak to teď vlastně s kariérou jejich idolu bude. Zůstane Ewa po porodu s miminkem doma a pověsí zpívání na hřebík? Nebo se po narození prvního potomka vrhne zpět do pracovního procesu?

Ale zpěvačka stále mlčí a nechce se vyjadřovat k tomu, jestli si dá pauzu, aby si užila miminka, nebo jí to nedá a brzy naskočí do toho kolotoče zpět. Jelikož jde o první dítě, lze předpokládat, že než si to všechno kolem porodu, šestinedělí a péče o dítě sedne, nějaký čas to potrvá, a že Ewa stejně jako jiné prvorodičky nebude vědět, kde jí hlava stojí.

Možná předpokládá, že jí budou pomáhat maminka a tchyně včetně nastávajícího tatínka Martina Chobota, ale ona bude pro miminko ta stěžejní bytost, bez níž nemůže být. Takže s návratem to asi nebude tak rychlé.

Ale jak všichni Ewu znají, ta dlouho bez zpěvu nevydrží. Možná už po šestinedělí bude pošilhávat po koncertech. Třeba tam bude prcka brát s sebou a v pauze ho bude kojit. Pro mnoho zpěvaček a hereček je to tak normální a běžné.

Komentáře