Zpěvačka Ewa Farna začíná „hnízdit“! Kdy oznámí, že je těhotná?

13. ledna 2019
Zpěvačka Ewa Farna (25) i přes svůj věk vždycky převyšovala své vrstevníky. Nejen talentem, ale také názory na život, postojem a třeba manželstvím v brzkém věku. A teď to vypadá, že je opět předběhne. Pomalu, ale jistě začíná „hnízdit“ a vypadá to, že by chtěla vztah s Martinem Chobotem posunout dál. Kdy světu oznámí, že čeká vytoužené miminko?

Tato mladá dáma vždycky věděla, co chce od života. Chtěla být zpěvačkou, tak se už ve třinácti letech stala hvězdou, chtěla partnera pro život a žít v manželství, řekla „ano“ kytaristovi Martinu Chobotovi. Proto když si usmyslí, že chce miminko, tak ho prostě mít bude.

A už jsou poznat znatelné náznaky, že jí (i v tak brzkém věku) tikají biologické hodiny. Jakmile vidí miminko, hned se k němu hrne, pusinkuje ho a nechce ho dát z rukou. Třeba dcerka Emmy Smetana její náklonnost poznala na vlastní kůži, když ji Ewa málem celou upusinkovala.

Už i na Instagramu naznačuje, že jako žena je připravená mít dítě. Je zodpovědná, pracovitá, nebojí se žádné práce v domácnosti a hlavně si umí nastolit řád, což je pro miminko to nejdůležitější.

„Miluji večery jako tenhle, kdy stihnu splnit to, co jsem si ráno slíbila. Jsem pak na sebe až neúměrně pyšná. Uklizeno, navařeno, vybaleno, vypráno, maily odeslaný,“ pochlubila se zpěvačka na svém Instagramu.

To je obrovská známka toho, že už je zralá k tomu být maminkou. A vztah by se měl vždycky někam posouvat. Už má dva roky po svatbě s milovaným kytaristou, tak je možná na čase, aby jejich manželství vstoupilo do nové etapy.

Je možné, že v nejbližší době korpulentní zpěvačka oznámí, že je v očekávání. Sama už je na to určitě připravená, proč na něco čekat. Sama si vždycky dělala, co chtěla. Šla proti proudu, proč by tedy nebyla mladá maminka, která na čas odloží kariéru?

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:25 pondělí 13. května 2019. Anketa je uzavřena.

  • 89
  • 16
  • 16
  • 15
  • 11
  • 10
Komentáře