Ewa Farna je těhotná! Radostnou novinku oznámila romantickou písní

Ewa má už pořádný pupek. | foto: Instagram

Mladá zpěvačka Ewa Farna (25) všechny šokovala. Dokázala několik měsíců utajit, že pod svým srdcem nosí vytoužené miminko. Z jejího „pupku“ byli všichni naprosto paf. Zvlášť když to dokázala oznámit velmi něžným způsobem.

Oblíbená zpěvačka vždycky mluvila o tom, že se touží stát maminkou, ale nikdo nečekal, že se to stane tak brzy. A ještě k tomu ve velkém utajení.

Několik měsíců si to sladké tajemství nechávali Ewa Farna s manželem Martinem Chobotem pro sebe, aby ho pak oznámili pár týdnů před porodem opravdu romantickou písní. 

„Tato písnička vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Vznikla před víc než rokem a půl jako vyprávění o nás, určené pouze pro hosty na naši svatbu. Byli jsme si jistí, že je příliš soukromá na to, aby šla ven, patříme totiž spíš k těm, kteří si soukromí váží a střeží,“ napsala Ewa na Instagramu.

„Někteří svatebčané nás přesvědčovali o tom, že by ji lidé pro svou upřímnost a přirozenost měli mít šanci slyšet, my jsme ale dlouho váhali. Pak ale přišel další impuls, který podpořil smysl toho, proč a k jaké příležitosti ji poslat do světa,“ pokračovala zpěvačka.

„Trochu jsme tedy doplnili klip o aktuální záběry a teď je už i vaše,“ dodala ke klipu, z něhož je na konci jasné, že se brzy stane maminkou.

Nikdo nečekal, že by se Ewě podařilo takovou zprávu ututlat, ale teď je jasné, že se za chvíli stane maminkou a na chvíli půjde kariéra stranou. 

Fotogalerie

Komentáře