Rizikové těhotenství? Ewa Farna na Anděly přišla zadním vchodem a pak utekla

6. března 2019
Těhotná zpěvačka Ewa Farna (25) teprve nedávno oznámila, že čeká první miminko, a proto má asi o něj velký strach. Ale společnosti se vyhýbat také nechce, proto s manželem přišli na udílení Cen Anděl 2018. Jenže dost neobvykle, proklouzli zadem a pak se také rychle vypařili. Že by měli budoucí rodiče strach o nenarozeného synka?

Sympatická zpěvačka Ewa Farna nechyběla snad na žádném předávání Cen Anděl. Jeden ročník dokonce uváděla i s Tomášem Klusem. Večer si proto nechtěla nechat ujít.

Budoucí maminka se i přes pokročilé těhotenství odvážila jít mezi lidi a chtěla předvést, že ani s bříškem přece není odepsaná.

Ale nakonec u ní stejně asi zvítězil strach o to drobátko, které nosí pod srdcem. Nechtěla se stresovat z davu lidí, kteří se mačkali u vchodu do Fóra Karlín.

Proto požádala organizátory, jestli by s manželem nemohla proklouznout zadním vchodem. A pak se rychle usadila ke stolu, kde seděla třeba s Martou Jandovou.

Celý přenos si zpěvačky švitořily, možná Marta dávala Ewě rady, jak zacházet s miminkem. Přece jen má víc zkušeností, když je maminka dcery Marušky.

Marta Jandová se dala do hovoru s Ewou Farnou s jejím manželem.

Marta Jandová se dala do hovoru s Ewou Farnou a jejím manželem.

Ale pak Ewa předvedla, že opravdu do „starého železa“ nepatří a začala tam na vystoupení Monkey Business tancovat, jako by ani žádné bříško neměla.

Bavila se, tančila, povídala si se známými. Ale jakmile skončil přímý přenos, vypařila se jako pára nad hrncem.

Těhotná Ewa Farna už se pořádně zakulatila.

Těhotná Ewa Farna už se pořádně zakulatila.

Nečekala na žádnou afterparty, ale chtěla domů do klidu odpočívat, protože jí celý ten večer musel dát pořádně zabrat.

Už by se měla rozhodně více šetřit, proto její hvězdný příchod a odchod nikdo nebral jako nějaké manýry, ale všichni to chápali, že si potřebuje jít lehnout a odpočívat.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:38 čtvrtek 4. července 2019. Anketa je uzavřena.

  • 18
  • 14
  • 12
  • 12
  • 12
  • 11
Komentáře