Čtvrtek 9. dubna 2020, svátek má Dušan
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Máš debilní nos! Farnou prý nutil manažer do plastiky. Jeho reakce vás překvapí

  Ewa Farna tvrdí, že ji producent Lešek Wronka nutil jít v patnácti letech na plastiku nosu. | foto: Koláž Expresu

  Když producent Lešek Wronka objevil Ewu Farnou, bylo jí pouhých třináct let. Za deset let spolupráce z ní udělal jednu z nejrespektovanějších zpěvaček u nás. Ačkoliv oba tvrdili, že se v roce 2016 rozcházeli v dobrém, zpěvačka nyní přiznala, že jí Wronka shazoval sebevědomí, když ji měl v pouhých patnácti letech nutit do plastiky nosu. Manažerova reakce byla rychlá.

  Nebýt Leška Wronky, Ewu Farnou by dneska nejspíše nikdo neznal. Byl to právě on, kdo ji v roce 2006 objevil a vydal s ní album „Měls mě vůbec rád“, na němž byl i stejnojmenný hit, díky kterému Farna získala v anketě Český slavík ocenění Objev roku 2006.

  Za deset let spolupráce Farna nazpívala nespočet hitů, získala mnoho ocenění, stala se z ní stálice české pop-music a díky Wronkovi se seznámila i se svým manželem a otcem svého syna Martinem Chobotem.

  I proto všechny informace o jejich rozchodu v roce 2016 překvapila.

  „Bylo to krásných deset let, kterých nelituji, a navždy budu Leškovi a Michalovi Wronkovým vděčná za velkou podporu, školu života, spoustu realizovaných projektů a neuvěřitelnou důvěru, kterou do mě na začátku vložili. Lešek Wronka navždy bude mým objevitelem, tím pádem i strůjcem mé kariéry, která mě dodnes činí šťastnou. Každý jsme však měli jinou představu o směřování tohoto projektu, cítím, že je načase roztáhnout křídla, i když určitě párkrát spadnu. Od rodičů už jsem taky z domu odešla a určitě to neznamená, že zapomenu, kde jsem stavěla své první kroky a kdo mě u nich držel za ruku,“ napsala před čtyřmi lety Farna, jež následně svého objevitele nepozvala ani na svou vlastní svatbu, což už tehdy mnoho lidí z branže překvapilo.

  Spekulace o napjatých vztazích mezi nimi nyní zpečetila svým proslovem na posledním ročníku TEDxPragueWomen, kde popisovala, jak si v showbyznysu zachovala zdravé sebevědomí. Prozradila, do čeho ji měl Wronka v jejích patnácti letech nutit.

  „Bylo mi patnáct let, byla jsem se svým producentem na koncertě, ten se na mě podíval a řekl: Všechno dobrý, ale ten tvůj nos musíme operovat. Ten máš po tátovi a nehodí se nám. Já jsem se smála a jsem za to ráda. Ten smích byl důsledkem mého sebevědomí. Neřekla jsem si, že bych měla jít na operaci, když chci být úspěšná, nebo že mě lidi nebudou poslouchat, když budu mít takhle debilní nos. Naštěstí jsem se rozhodla si ho nechat a navíc jsem ušetřila,“ zavzpomínala Farna, která přímo nejmenovala, každému ale došlo, že šlo o Leška Wronku, jenž byl v té době jejím producentem.

  I proto jsme kontaktovali i Wronku, zda by nám nechtěl slova své dnes již bývalé svěřenkyně okomentovat.

  „Dobrý den, omlouvám se, ale nemám čas na blbosti,“ odpověděl na náš přímý dotaz, který jsme podložili videem, v němž Farna nepopisovala jen tuto příhodu, ale také moment, kdy se rozhodla opustit Wronkovu stáj a bála se, že vzhledem k jeho vlivu se postará o konec její kariéry.

  „Já měla fanoušky, ale můj management měl síť kontaktů, know-how, zkušenosti v branži, zároveň byli pořadateli hudebních cen Anděl, což jsou největší ceny v Čechách, a zároveň byli majiteli hudebních prodejen Bontonland. To vám na sebevědomí nepřidává. Hodně lidí mi říkalo, abych neblbla, že už nevydám desku, stáhnou mě z prodeje, nedostanu žádnou cenu, nevystoupím na udělování cen. Přesto jsem se rozhodla, že jsem dostatečně silná. Když ne, budu dělat něco jiného, ale budu to dělat tak, aby mě ten život bavil,“ řekla doslova Farna, jež tak naznačila, že ji zpívání po křídly Leška Wronky nebavilo. 

  Ani toto mocný producent nechtěl okomentovat.

  Premium

  Klienti versus cestovní kanceláře: jak nepřijít o peníze za zájezd

  Cestovní kanceláře jsou zahlceny žádostmi klientů o zrušení zájezdů. Sociální sítě se plní příspěvky nespokojených...

  Premium

  Ufňukaná generace. Mladí v pandemické panice možná konečně dospějí

  Vše zlé může být k něčemu dobré. Dokonce i koronavirus. Magazín Víkend DNES se domnívá, že mladí lidé v pandemické...

  Premium

  KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

  Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 9. dubna 2020, svátek má Dušan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz