Ewa Farna je ráda za každého posluchače: Beru festivaly jako výzvu!

1. září 2018
Ewa Farna s kapelou rozhýbala poslední noc letního festivalu Sázavafestu ve Světlé nad Sázavou. Sice přišla trochu o hlas a bylo patrné, že si výšky neužívá jako jindy, i tak po koncertě působila euforicky a mile. Co nám plnoštíhlá divoška s dračíma očima prozradila a proč festivaly bere jako výzvu?

Zpěvačku s příznačným hitem Boky jako skříň, který je zároveň předělávkou slavného zahraničního originálu, jsme odchytli těsně po koncertě, na kterém Ewa (24) žhnula energií, samozřejmě pozitivní, a přes drobnou únavu se obšírně rozpovídala.

„Moc jsem si to užila a jsme rádi, že jsme hráli večer. Lidé byli skvělí. Měla jsem tu většinou dobrou zkušenost, jednu z nejlepších. Vždycky má vliv počasí, kolik lidé vypijí piva, kolik je hodin a jaké kapely hrály před námi, to všechno má vliv na to, jak se lidé potom cítí,“ vysvětlila nám zpěvačka, co všechno dělá koncert dobrým, přičemž ten ve Světlé nad Sázavou si pochvalovala.

„Pro mě, jestli je ten koncert povedený, nebo ne, záleží na tom, jak hrajeme s kapelou, a hlavně na tom, jaký kontakt se mi podaří navázat s publikem. Je to o nějaké chemii, která tam funguje. Někdy hrajete a vidíte, že to ty lidi míjí a že se to k nim nedostává. Občas je koncert nekomfortní, neslyšíte, máte špatný zvuk, děláte chyby a rozladí vás to, občas máte podpatky a už to nemůžete vydržet,“ pokračuje Ewa Farna, která „kapelničí“ po boku svého manžela Martina Chobota, což se na koncertech většinou projevuje, neboť je mezi nimi cítit nápadné jiskření.

„Na těch festivalech to bývá různé, protože jdou na spoustu kapel a vůbec nemusí jít na vás. Takže festivaly beru jako takovou výzvu přesvědčit aspoň jednoho posluchače, který na mě nepřišel, že to bylo v pohodě, ten můj koncert,“ přijímá krasavice výzvu, která se váže k festivalovým koncertům, a protože jistě zažila mnoho takových, kde publikum bylo topornější, už ví, že nemá smysl z toho vyvozovat závěry, a radši si cení každého, koho přesvědčí a kdo se přidá na její stranu.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:25 neděle 30. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

  • 18
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 5
Komentáře