Pátek 1. března 2024, svátek má Bedřich

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Zpěvačka Ewa Farna výrazně hubne. Nejdřív se bála jídla, teď dodržuje zásady

  Ewa Farna (30) mnoho let bojovala se svou váhou a vyzkoušela nespočet různých diet. Za poslední měsíce opět zhubla. Nyní se o svém hubnutí rozhodla promluvit na sociálních sítích a svým fanouškům doporučila tipy, které jsou podle ní na hubnutí nejvíce účinné.

  Zlatá Slavice Ewa Farna (30) patří mezi zpěvačky, které byly často odsuzované na základě jejich silnějších postav. Ewa se svou váhou bojuje dlouhodobě, dokonce o tom v roce 2015 nazpívala písničku Boky jako skříň, která se stala velkým hitem.

  Poslední měsíce se zpěvačka opět snažila zhubnout. Což se jí povedlo, shodila nadbytečná kila a od svých fanoušků a okolí slýchá jen samou chválu. Mnohé pochopitelně zajímalo, jak se jí to povedlo.

  Ewa se tak rozhodla se svými fanoušky podělit o rady a tipy, které při hubnutí intenzivně dodržovala a praktikovala. „Jediné, co se nebojím takhle na sítích doporučit, jsou kvalitní potraviny a co nejméně průmyslově zpracovaných potravin,“ začala Ewa svůj proslov.

  Zdůraznila však, že i přesto, že jí kvalitní potraviny s hubnutím pomáhají, tak musí samozřejmě také cvičit a mít pohyb. „Pohyb jakýkoliv vás baví, a to nejen kvůli hubnutí, ale abyste byli zdraví. Poslouchejte odborníky, ne slavné lidi z instagramu. Nejdůležitější je ověřovat si zdroje,“ upřesnila.

  Přiznala, že se jídla nejprve opravdu bála a svůj problém se snažila vyřešit hladovkou. „Bála jsem se jídla, pořád jsem jenom škrtala věci,“ popsala Ewa své počáteční boje s tím, tato cesta nikam nevede a jídla už se nebojí.

  „Často jsem uvěřila nějakým nesmyslům. Oslovovaly mě také různé firmy na propagování nějakých práškových diet. Jsem strašně ráda, že jsem to vždycky odmítla a nešla jsem do toho. Krátkodobé diety slibující zhubnout deset kilo za deset dní a pak návrat ke svým zvykům považuji za blbost,“ zakončila.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...