jít naiDNES.cz

Osmdesátiny slavit nechci, ale už mi volal i Karel Gott, smutní Eva Pilarová

Evě Pilarové jsme přišli poblahopřát v den jejího jubilea. | foto: Tilen Vajt

Slavná zpěvačka Eva Pilarová slaví krásných 80 let. Kdo by ale čekal velkolepé oslavy jako u Karla Gotta (80), ten by se mýlil. Umělkyně nechce o svém věku ani slyšet, žádný mejdan nechystá, chce jen pomýšlet na budoucnost. Co ji k tomu vede?

S úžasnou zpěvačkou Evou Pilarovou se Expres sešel v Českém rozhlase, kde byla hostem ke svému životnímu jubileu. 

I když toho měla nasmlouvaného hodně, udělala si na nás čas, nebyla nervózní, že nestíhá, ale byla usměvavá a milá, jak ji každý známe z televize.

Jen na ní bylo vidět, jak ji trápí zdravotní stav, kvůli kterému musí chodit o holi. Manžel Jan Kolomazník své ženě musel na každém kroku pomáhat. 

„Už to nebude lepší, budu muset zase do nemocnice, ale já nežehrám, vím, že může být hůře. Snažím se bojovat a myslet na budoucnost. Práce a fanoušci mě drží nad vodou,“ rozpovídala se Eva.

A kvůli tomu, že není zrovna ve formě, chce vynechat jakékoliv slavení. I když to vlastně není jediný důvod, proč nechce žádný pořádný mejdan.

„Razantně jsem oslavu zamítla, nechci nic slavit, protože si nemyslím, že by bylo co. Já chci hledět jen do budoucna, nevracet se k minulosti a při párty k jubileu na něco vzpomínat, radši se soustředím na práci,“ prozradila zpěvačka. 

Přiznala ale, že už jí den před narozeninami volal Karel Gott, jemuž byla sama na oslavě 80. narozenin. 

„Děláme si vždycky ze sebe srandu. On je starší o 26 dní a varoval mě před tímto věkem, protože sám si už těžko sedá, prý sama uvidím,“ smála se Eva.

Ta se ale rozhodně jako Karel nechystá do důchodu, potřebuje k životu zpěv a koncerty. A také i přes nevůli doktorů ji pár vystoupení čeká. 

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat