Exkluzivně: Perkausová má nového milence. Je to cizinec a nechává se od ní vozit

Eva Perkausová již není sama. Vídá se s tímto tajemným cizincem. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav KřivanExpres.cz

Nápadníci Evy Perkausové mají smůlu, sexy moderátorka primáckého Top Staru totiž již není sama. Podle zjištění Expresu už řadu týdnů randí s movitým cizincem. Načapali jsme je přímo při činu!

Eva Perkausová a její primácký kolega Tomáš Kraus se sice již řadu měsíců snaží budit dojem, že tvoří pár, realita je ale úplně jiná. Eva se totiž před několika měsíci seznámila s tajemným cizincem, se kterým se od té doby pravidelně stýká.

„Potkali se na galavečeru MMA zápasu nebo boxu. On je milovník bojových sportů a Eva tam byla s partou kamarádů. Když se jejich cesty zkřížily poněkolikáté, vyměnili si čísla a od té doby se vídají,“ sdělil nám zdroj z jejího okolí.

A rozhodně se svůj vztah nesnaží tajit. Na Evu s tajemným cizincem jsme narazili v oblíbené kavárně pražské smetánky v centru Prahy. Neseděli v zastrčené části podniku, ale přímo na zahrádce, aby na ně všichni viděli.

V podniku se zdrželi hodinu a z jejich chování bylo zřejmé, že jde o rychlé rande. S ohledem na to, že Eva večer moderovala Top Star, si proto stihli dát jenom jeden pohár, který jedli společně, dali si pití a jeli pryč.

Za volantem kupodivu neseděl Evin nový objev, ale sama moderátorka. Ta svůj doprovod odvezla k obchodnímu centru Palladium, kde si z kufru jejího auta vyndal cestovní tašku, z čehož lze vydedukovat, že se rozhodně nepotkali ve městě, ale do kavárny přijeli společně.

Nejspíš z bytu jednoho z nich.

Eva po dlouhé době vypadala šťastně. Po vztazích s exmanželem své nevlastní sestry Moniky Karlem K. a s o 40 let starším podnikatelem Antonínem Charouzem by si Perkausová vztah i zasloužila.

Tak snad se z cizince, který má mít kořeny na Ukrajině a v Maďarsku, nevyklube další macho, který by Evu rád jenom jako přívěsek.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 8. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  37
 • Super
  24
 • Haha
  14
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat