Žhavá Perkausová znovu v Playboyi. Jak moc se odhalila tentokrát?

Fanoušci moderátorky primáckého Top Staru Evy Perkausové se znovu dočkali. Pohledná blondýnka kývla na další focení pro pánský erotický magazín Playboy, díky němuž se před několika lety proslavila. Jak moc se odhalila tentokrát?

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky a tohle je důkazem. Eva Perkausová znovu dostala nabídku nafotit snímky pro nejslavnější pánský časopis a k radosti jejích fanoušků, i tentokrát na nabídku kývla.

Protože se jednalo o focení na titulní stránku časopisu Playboy, chvíli jsem váhala. Poté, co jsem se ale dozvěděla, že Playboy je novým přírůstkem do ,Prima rodinyʻ, což je má domovská stanice, rozhodla jsem se nabídku přijmout. Přece jen, být u startu nové éry českého vydání tohoto kultovního časopisu, je čest!“ svěřila se Eva.

Pokud si ale její fanoušci myslí, že se dočkají nějakých nahotin, jsou na omylu. Celý kreativní koncept měl na starosti spolumajitel agentury Elite Prague Saša Jány, který dohlížel nad vkusností snímků v kalendáři. Ten bude společně s titulní fotografií již 12. prosince vydražen a výtěžek bude věnován Nadačnímu fondu Kapka naděje.

Eva se stává tváří ikonického časopisu Playboy, představujeme ji ve více polohách a trochu jinak než jen s jejím nezaměnitelným úsměvem, jak ji všichni znají. V kalendáři jsou pouze černobílé minimalistické fotografie. Bez prvoplánových záběrů, ale zároveň provokativní, aby se zapojila fantazie. Věřím, že každý při pohledu na ně na plné obrátky zapojí tu svou,“ doufá Jány.

A my již nyní přinášíme ochutnávku z focení, které probíhalo pod taktovkou renomovaného fotografa Lukáše Dvořáka, jenž působí převážně v Miláně.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:52 čtvrtek 5. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  21
 • Trapas
  15
 • Tvl
  14
 • Haha
  9
 • Sladký
  6
 • Cože
  5
Komentáře