„Světačka“ Perkausová se fotí v Paříži: Tyhle snímky po ní raději neopakujte

Vnadná zprávařka Eva Perkausová (24) vyrazila na výlet do Paříže. Na vystavování v bikinách nebo v rouše Evině to moc není, přece jen je venku docela zima, a tak moderátorka zvolila fotografický „záložní plán“. Momentky, jak „drží“ Eiffelovku nebo skotačí před domem Dior s kabelkou od konkurence, si ale mohla odpustit.

„Přeji krásné úterý,“ napsala Eva Perkausová k fotce, na níž se dotýká špičky Eiffelovy věže. Snímek, který o co je dětinštější, o to je častější. Trumfne ho snad jen „narovnávání“ šikmé věže v italské Pise.

Chyběl snad už jen žhavý kotouč v dlaních poté, co slunce zapadá nad obzorem.

Korunu svým toulkám po Paříži moderátorka Velkých zpráv na Primě nasadila, když si vyšlápla do centra objevit věhlasné módní domy. Před Diorem se také nechala vyfotit. A jako správná česká furiantka a provokatérka tak učinila s růžovou kabelkou od konkurence v ruce. To jim to nandala, holka jedna!

Není to poprvé, co Perkausová při focení šlápla vedle. V Dubaji, kosmopolitní, ale stále ještě velmi muslimské zemi, se fotila nahá a samozřejmě si to dala na sociální síť, čímž majitelům hotelu přidělala pár vrásek na čele. Kajícná Eva inkriminované snímky později stáhla, aby zbytečně neprovokovaly.

Inu, chybami se člověk (ne)učí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:35 11. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Super
  12
 • Sladký
  11
 • Tvl
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  5
Komentáře