jít naiDNES.cz

Konec Perkausové na Primě? Víme, kdo by ji měl nahradit!

Neuhodnete, o kom se přemýšlí, jako o náhradě Evy Perkausové v TopStar magazínu. | foto: Herminapress

Pod moderátorkou TopStar Magazínu Evou Perkausovou se kýve židle. Podle dobře informovaného zdroje Expres.cz již má vedení televize Prima dokonce i náhradu. Bývalou playmate by měla údajně vystřídat Agáta Hanychová.

Nesplnila očekávání! I tak se dá popsat výkon mladičké moderátorky Evy Perkausové, která v srpnu vystřídala v TopStar magazínu Ivu Kubelkovou. A jak se zdá, brzy dojde na další výměnu.

Eva celkově nezaujala. Je sice hezká, ale diváky nezaujala. Proto se zvažuje, že ji vymění za Agátu, která je přece jenom pro diváky zajímavější,“ svěřil se nám náš zdroj.

Fotogalerie

A informace našeho člověka v televizi podporují i čísla sledovanosti.

Například bývalá moderátorka pořadu Mahulena Bočanová přilákala k obrazovkám kolem miliónu diváků. A i když unylá Kubelková o řadu z nich přišla, za éry Perkausové jsou statistiky nejhorší.

Přestože je mladá, krásná, příjemná, na což vedení televize nejspíš sázelo, sledovanost pořadu se drží kolem tři sta tisíc, což je pro komerční televizi velmi žalostný výkon.

Výměna nebude ale jednoduchá. Nejenže má Eva v televizi stále své zastánce, navíc jsou s ní natočené všechny znělky a přetočit je nejde ze dne na to. Navíc nejde o levnou záležitost.

Otázkou také zůstává, jestli bude výměna Evy za Agátu tím správným krokem. I když je Hanychová známější, její hvězda již nezáří tak, jako tomu bylo před několika lety.

I když jde podle PR manažerky televize Jany Mrákotové o nepodložené spekulace, na Primě není ale nic nemožné. Kdo by například před rokem řekl, že neznámá Eva Perkausová vystřídá Ivu Kubelkovou.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 16. března 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  44
 • Super
  35
 • Haha
  28
 • Cože
  14
 • Tvl
  14
 • Sladký
  12
Komentáře