Perkausová na Mykonosu řádila s přítelem: Tohle na dovolené radši nezkoušejte

2. října 2020
I když se na letní tiskovce domovské televize Eva Perkausová (26) nechala slyšet, že to se zahraniční dovolenou už moc nevidí, nakonec se zadařilo a s přítelem Ivanem vyrazila na řecký ostrov Mykonos. Tam předvedla nejen ukázkovou postavu v sexy plavkách, ale i stylizované momentky, kterými se „blýskla“ při návštěvě Francie.

Ostrov, který si zamilovala i Andrea Verešová, si rozhodla užít i Eva Perkausová. Vyrazila tam s přítelem Ivanem, a tak o romantické snímky nebyla nouze. Moderátorka se pokusila i o pár stylizovaných fotek, něco ve stylu toho, když v Paříži „držela“ Eiffelovku mezi prsty. A přidala k tomu i pár moudrých slov.

„Bez důvěry vztah nemůže fungovat,“ zamyslela se a na sociální síť umístila snímek, na němž ji přítel Ivan drží na pásku od županu nad bazénem.

I když fotka vyhlížela trochu děsivě a nejedna z útlocitných žen měla strach o Evino zdraví, všechno dobře dopadlo.

Na jedničku vyšlo i podvodní focení ve stylu mořské panny, i do této role se Perkausová jaksepatří vcítila a nechala přitom vyniknout i svým půvabům.

„Úsměv trvá chvilku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život,“ zamudrovala pro změnu u společné momentky s přítelem Ivanem, z níž je jasně patrné, že na ostrově, kam s oblibou jezdí evropská smetánka, Evě nic nechybělo.

„Poslední střípek z Mykonosu, poslední západ slunce, od zítřka do konce týdne se na vás těším,“ vzkázala z panoramatického bazénu svým fanouškům vnadná moderátorka.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 sobota 30. ledna 2021. Anketa je uzavřena.

  • 18
  • 18
  • 17
  • 16
  • 16
  • 15
Komentáře