jít naiDNES.cz

Její Instagram ji zachránil: Jak se Eva Holubová proměnila a ještě to natřela „influencerkám“

Eva Holubová omládla. Na těle i na duchu. Ještě k tomu vypadá skvěle. | foto: koláž expresProfimedia.cz

„Není nad to si čas od času vyjet s mladými lidmi. V Brnečku bylo moc hezky,“ pochvaluje si Eva Holubová (60), která omládla na těle i na duchu. Není to ale jen o tom, kým se herečka obklopuje, ale tím, jakou vnitřní proměnou prošla. Kdysi mívala těžké psychické problémy. Dnes nejen skvěle vypadá. Ostatně její příběh podrobně vypráví její profil na Instagramu.

Instagram českých hvězd je vesměs nuda. Zvláště ženy svůj profil vedou buď v duchu erotiky, kde snad každý druhý příspěvek míří do pořádně vykrojeného výstřihu, či spíše do podprsenky (například Alice Bendová chodí v podprsence i sbírat houby do lesa), nebo pořádně vykrojená zadnice.

Každé ženě dělá dobře připadat si sexy i po třicítce, nebo dokonce po čtyřicítce, ale honit si takhle triko třikrát denně? Není už lepší vyhledat odborníka?

Z Instagramu se stal parádní marketingový nástroj, a tak české krásky nelení a doporučují na něm výrobky od opalovacích krémů, zaručených sér, po nichž ani neomládnete, ani nebudete krásnější, až po depilátory či spalovače tuku. Ve zkratce úplně všechno, co ony mají za propagaci zadarmo, vy dostanete se „štědrou“ slevou 10 procent.

Některé ženy samozřejmě rády kombinují výstřih i s propagací naklíčovaných produktů, to je vůbec zákeřnost.

Taková Andrea Verešová by mohla vyprávět.

Pak jsou tu naštěstí slavné ženy, které se svými followery sdílí zajímavé myšlenky, postřehy a životní příběhy, případně jen malé radosti ze života. I když je takových málo, jsou. Přesně sem patří Eva Holubová. Instagram si založila, aby komunikovala a diskutovala s lidmi.

Ta diskuze se jí pěkně rozjela, protože za poměrně krátkou dobu nasbírala 107 tisíc sledujících, což je číslo, za něž by se nemusela stydět ani Veronika Kopřivová.

Přitom herečka nikomu nic necpe, jen se s lidmi baví.

Je to vtipné, chytré a velmi poučné. Eva Holubová se totiž nebojí vytasit ani témata, jakými jsou víra v boha, politika nebo duševní zdraví. Herečka z Pelíšků kdysi bojovala s vnitřními démony a útěchu svého času hledala v nekonečných pohárech vína. Pak se rozhodla s tím něco udělat.

Rok jsem se flákala po hospůdkách, odnikud nikam. Měla jsem pocit, že jsem zbytečná,“ uvedla před lety.

Alkoholu dala sbohem a začala chodit k psychiatrovi, který jí dle jejích slov zachránil život, a zdá se, že „prsty“ v tom má právě i Instagram, jelikož proměny, které herečka sdílí na sociální sítí a jíž jsme všichni svědkem, jsou pro ni jakýmsi uspokojením, že to vlastně dělá správně.

Dnes je Evě Holubové šedesát a vypadá líp, než vypadala před lety.

Je vtipná, srdečná, upřímná a zábavná. Dobře se obléká (s módou jí pravděpodobně pomáhá její dcera Karolína), dobře žije, dobře smýšlí a opravdu dobře vypadá.

To je ten recept, séra hoďte do koše. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat