jít naiDNES.cz

Z Holubové je královna Instagramu: Nabídky spolupráce odmítá, píše o víře v boha

Eva Holubová píše na Instagramu o víře. | foto: instagram

Poněkud nečekaně se stala hvězdou Instagramu a ve své věkové kategorii je možná dokonce jediná s takovým úspěchem. Herečka Eva Holubová (60) si díky sociální síti píše s lidmi, každému jednotlivému člověku odpovídá, filozofuje o životě, smrti i bohu. Jak řekla v DVTV, má to místo hospody.

Charismatická herečka Eva Holubová si jednoho dne založila Instagram. I když to dělá úplně jinak než ostatní, zabírá to. Nasbírala neuvěřitelných 107 tisíc followerů, jimž se den co den svěřuje se svými úvahami o životě. Protože ráda diskutuje, kromě dlouhých příspěvků každému zvlášť odpovídá! Tak si krátí dlouhé cesty s divadlem.

I když jako influencerka s tučným „kontem“ fanoušků by na tom mohla slušně vydělat, nabídky spolupráce zatím odmítá. „Já bych to musela nejdřív vyzkoušet třeba rok, abych věděla, jestli je to opravdu dobré,“ řekla v rozhovoru pro DVTV.

Namísto placené spolupráce herečka z Pelíšků přemítá o politice, smyslu bytí a nebojí se psát ani o víře v boha.

„Po obědě jsem se vypravila do kostela a udělala jsem moc dobře. Mše sice nebyla, poněvadž jsou prázdniny, ale krásně jsem si hodinu a půl poseděla, rozjímala a modlila se,“ svěřila se Holubová na Instagramu.

„A zodpověděla jsem si jednu z otázek pana Veselovského, u něhož v pořadu na DVTV jsem byla. Citoval mne: ‚Každý by měl mít svého zpovědníka nebo psychiatra!‘ A zeptal se, jestli to pro mě není Instagram. Už ani nevím, co jsem zablábolila, ale teď už vím, jak to mám. Ne, mým opravdovým zpovědníkem je ten ‚fešák na kříži‘, Pán všehomíra, Hospodin, ale i Pachamama, tedy matka země,“ píše.

I když je pro ni důležité moci se svěřit například psychiatrovi nebo anonymním lidem na Instagramu, za skutečného zpovědníka považuje „fešáka na kříži“.

„Není to rouhání, rozhodně ne. Mým opravdickým zpovědníkem není lidská bytost. Ale mám svého pastýře a svěřuji se mu. Mám i známé psychiatry, k nimž mohu přijít o radu. Kdosi mi nedávno napsal, že Instagram může být takové ‚draní peří‘, a trefil to přesně. Přesně to cítím, a proto sem chodím. Komunikovat. Ale s ním je to jiné. Ježíš je Pán. Laskavý a milující, ale taky pravdy znalý,“ dodává Eva Holubová.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat