jít naiDNES.cz

Kam se hrabou „dokonalé“ influencerky: Eva Holubová baví internet neobvyklým šatníkem

Eva předvedla dost zvláštní outfit. | foto: Instagram

Kdo by to byl řekl do herečky Evy Holubové (60). Ta, která nikdy nechtěla svůj život dávat na odiv, své soukromí si chránila jako největší tajemství. Nyní exhibuje na Instagramu, dává všem vědět, co se u ní děje, a lidi to opravdu baví. Je to taková jiná influencerka, která vám necpe reklamy na každém rohu, ale ironickým humorem dokáže rozesmát půlku internetu. Teď dostala všechny do kolen podivným outfitem, jímž opět vybočuje z davu.

Herečka Eva Holubová nikdy nešla s davem. Vždycky vybočovala vzhledem, svými názory, tím, jak se stavěla k životu. A to je právě to, co současné sociální sítě potřebují. U ní na profilu byste jen těžko hledali nějaké reklamy a propagace, ta si jede jen svůj zvláštní smysl pro humor, kterým si získala tisíce sledujících.

A teď všechny fanoušky pobavila tím, v jakém outfitu se předvedla. Zkombinovala nezkombinovatelné, módní experti si asi trhají vlasy, ale svým šarmem a odvahou si dělat sama ze sebe legraci z toho vybruslila jako vítěz.

Pravé perly na krku, kabátek, brýle à la 60. léta a k tomu kšiltovka, jako by šla zrovna na baseball. Zamotala do outfitu tolik stylů, že všichni padali do kolen.

Eva předvedla dost zvláštní outfit.

Hned jí lidé psali, jak jí tleskají za odvahu, za to, že nejde s proudem, ale snaží se být originální. V módních rubrikách by neobstála, ale mezi sledujícími dostala jedničku s hvězdičkou za odvahu, to je cennější. 

Konečně influencerka, která nejde po penězích, ale po zábavě. 

Fotogalerie


Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat