Když dva dělají totéž, není to totéž: Herzigová v semiši zazářila, Koblížková zapadla

3. září 2016
Semiš. Jeden z materiálů, na který se můžeme během podzimu a zimy těšit. Návrháři ho často využívají k oživení outfitu a nebo z něj rovnou šijí celé oděvy. To dobře ví módní milovnice Monika Koblížková (34) a Eva Herzigová (43). Modelka se však na rozdíl od přítelkyně známého moderátora v netradičním obleku umí nosit a ví, co to znamená nenucená elegance!

Říká se, že když dva dělají totéž, není to totéž. To platí v případě modelky Evy Herzigové a přítelkyně Leoše Mareše Moniky Koblížkové. Obě totiž chvíli po sobě oblékly komplet ze semiše, který v lidech vyvolává pocit, že odešly z domova v pyžamu. Z módního hlediska jde však o originální kousek, který bude mít v šatníku brzy téměř každý.

Jenže když obě ženy porovnáme, Eva má něco, co Monice chybí. Nejde o míry modelky nebo dokonalý americký úsměv, protože sama Koblížková má výstavní nohy, ale o způsob, jakým ho prodávají.

Zatímco k Evě komplet přirozeně sedí a velmi nás baví, z Moniky cítíme nutnost být za každou cenu dokonalá. Možná je to statickým neuvolněným postojem, který ještě před fotoaparáty nemá úplně zmáknutý, spíše jde však o snahu zazářit.

Herzigová totiž oblečení, které nosí, umí prodat bezprostředností a naprosto přirozeným vystupováním.

A ač Monika neudělala s doplňky chybu a vlastně má vše stylisticky správně, neměla by zapomínat na to, že největší kouzlo v sobě skrývá člověk samotný.

I proto bychom jí doporučili vyměnit ohrané pózy za přirozený výraz a postoj.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:12 neděle 1. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 16
  • 13
  • 12
  • 12
  • 12
  • 10
Komentáře