Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 49  Kč / 1. měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Feuereislová pokračuje v útocích na Dopitu: Sex s Mirkem a údajná milenka! Agáta prý zuří!

  Kontroverzní influencerka Eva Feuereislová (35) je známá tím, že odhaluje nevěry na sociálních sítích a rýpe do nefunkčních vztahů. Silikonová provokatérka se nyní zaměřila na manželství Agáty Hanychové (39) a Mirka Dopity. Krátce poté, co zveřejnila, že si ještě nedávno pravidelně psala zprávy s Mirkem, nyní sdílela rozhovor s ženou, která tvrdí, že s Dopitou byla v pravidelném kontaktu!

  Eva Feuereislová nedávno na svém Instagramu zveřejnila údajnou korespondenci s Mirkem Dopitou. Jedná se o několik let staré zprávy, kde má manžel Hanychové kontroverzní influencerku zvát na rande a píše se zde také o „kontrole podvozku a silikonů.

  Nyní Eva zašla ještě dál a ve svém podcastu Freak Show na Herohero mimo jiné sdělila, že měla s Mirkem Dopitou před lety intimní poměr. „Já jsem ta, se kterou spal, když Agáta čekala Kryšpína,“ tvrdí Feuereislová.

  „Tvrdil mi, že se s ní rozešel a nechce s ní být, že mu to nevyhovuje a že to chce ukončit. Bylo to v roce 2011, bydlela jsem na Proseku v bytě 2kk se spolubydlící. Míra měl tenkrát bavoráka tmavošedého a přijel k nám do ulice,“ dodal Eva, která si do podcastu pozvala coby hosta jistou Simonu.

  Pohledná blondýnka tvrdí, že také měla poměr s Dopitou a znají se prý dlouhých 15 let. Evě ukázala konverzace, z nichž má vyplývat, že s Mirkem byla ještě nedávno v pravidelném kontaktu.

  „Míra mě kontaktoval několikrát týdně, poslední půlrok určitě a ten den, co jsi dala ven ty zprávy, tak najednou otočil a psal mi, že jsme kamarádi a to, co mi psal předtím, je pravěk a obhajoval se,“ svěřila se Evě mladá žena, která na rozdíl od Feuereislové nechce konverzace s Dopitou zveřejňovat.

  „Udivilo mě, že pan Dopita nepíše jenom tobě. Stylem, jakým mi psal, jsem myslela, že je to takové hezké a jen mezi námi. Dával mi najevo, že mě zná nějakých 15 let. Psal mi komplimenty, že mi to sluší a vypadám dobře. Zval se ke mně domů a že bychom mohli dát oběd,“ řekla Simona, která tvrdí, že ji pak kontaktovala Dopitova manželka Agáta.

  „Paní Hanychová mi začala vyhrožovat. Mě nebude nikdo vyhrožovat za něco, co jsem neudělala. Jsem sama s dítětem a nenechám si to líbit,“ řekla údajná Dopitova exmilenka.

  Agáta Hanychová, která o svém manželovi před časem v nadsázce uvedla, že měl snad desetitisíce holek, se k údajné korespondenci mezi Mirkem a Evou odmítla vyjádřit.

  Několikrát jsme se ji snažili kontaktovat, ale ona na otázky redakce Expresu neodpověděla. Pro web eXtra.cz, kterému Agáta loni za 200 tisíc prodala svatbu s Dopitou, modelka uvedla, že Feuereislovou vůbec nebude komentovat. „Já se k této osobě vůbec vyjadřovat nebudu. Ani slovem,“ uvedla Agáta.

  Fotogalerie