Decastelo přiznává filtry na štíhlost: Nemám ráda pohyb, ale beru ho na milost

Eva Decastelo přiznává filtry, kterými maskuje nedokonalosti postavy. | foto: koláž expres

Být ženou je zápřah, zvlášť když v kurzu jsou jen ty s modelkovskými mírami. Jenže co dělat po čtyřicítce a po dvou dětech? Eva Decastelo o tom ví svoje. Nemá ráda pohyb, zato chce být jako každá jiná žena štíhlá. A tak se rozhodla, že trochu toho sportu vezme na milost a vyfotí se pro své fanoušky konečně bez filtrů!

Eva Decastelo patří mezi naše nejkrásnější moderátorky, ať už má padesát, nebo šedesát kilo. Jenže druhá věc je svléknout se do plavek. Málokterá celebrita si na to troufne po dvou dětech a po čtyřicítce, kdy už břicho nebo stehna nebývají, co bývaly.

„Motivační fotka. Ještě před rokem bych ji ve dvoudílných plavkách nedala. Teď ano: sice s filtrem, abych skryla nedostatky, ale slibuji, že v červenci to dám bez filtru,“ píše moderátorka u fotky, na které má na sobě jen bikiny.

„Miluju své děti a nemám ráda pohyb. Obojí je na člověku po čtyřicítce poznat, a tak jsem se rozhodla s tím něco udělat. Děti milovat ještě víc a pohyb zkusit vzít na milost!“ dala si předsevzetí Decastelo.

Nevidět tu fotku, skoro by si člověk pomyslel, že musí mít minimálně třicet kilo nadváhy. Ve skutečnosti má moderátorka pořád postavu jako ze žurnálu. 

Tam se také na podzim fotila, a to rovnou do Playboye a na titulku! Jak se říká, ve zdravém těle zdravý duch, pohyb k tomu zdravému tělu bezesporu patří.

Fotogalerie

Komentáře