jít naiDNES.cz

Eva Decastelo válcuje mladší kolegyně, v plavkách vypadá neskutečně!

Eva Decastelo vedle mladší kolegyně naprosto vynikala. | foto: Facebook.com

Sexy moderátorka Eva Decastelo (40) ani se čtyřmi křížky na krku neztrácí svůj sex-appeal a místo vrásek je čím dál tím krásnější. Když se svlékla do plavek vedle mladých kolegyň, naprosto vynikala. Na její postavě není ani náznakem poznat, že porodila dvě děti. Jak to jen dělá?

Nikdo nemládneme, ani celebrity nejsou výjimkou. Ale někdo si ten přibývající věk nepřipouští a dokáže stárnout s grácií. Místo nekonečných estetických zákroků se za vrásky a nedokonalosti prostě nestydí.

Jednou z těchto známých tváří je i Eva Decastelo, která místo stěžování si na to, že už překročila čtyřicítku a vedle mladších kolegyň si občas přijde stará, radši vystaví své tělo na odiv a všem vzkazuje, že ještě nepatří do starého železa.

Když se ukázala v plavkách vedle dvacetileté blondýnky, její přirozená krása se hned ještě umocnila a bylo vidět, že se mladších holek opravdu bát nemusí.

Eva by mohla celý rok chodit v bikinách, protože je poznat, jak na své postavě maká, snaha se jí rozhodně vyplácí. Místo estetických zákroků, aby měla všechno bez práce, radši dře, aby zastavila na chvíli čas. 

Mladé modelky by si z moderátorky měly vzít příklad. Nebát se věku, ale jít mu spíše vstříc a každou vrásku brát s nadhledem, protože jsou většinou stejně od smíchu. 

Fotogalerie

Komentáře