jít naiDNES.cz

Eva Decastelo vypadá spokojeně: Přibrala jsem, no a co? Titulku Playboye už mám!

Eva Decastelo to tak má! Přibírá a hubne skokově. | foto: koláž expres

Ať už má pár kilo dole, nebo nahoře, pořád je Eva Decastelo (41) kočka. Sexy moderátorka přiznala, že všechno, co shodila kvůli focení pro pánský časopis, má zpátky. „Já to tak mám. Buď mám období klidu, nebo stres a ten kompenzuji sladkým,“ vysvětluje.

Jsou dva typy žen. Ty, které ve stresu hubnou, a ty, jež si náročné období kompenzují jídlem a přibírají.

Krásná moderátorka Eva Decastelo patří do té druhé skupiny. V posledních měsících se sice trochu zakulatila, což jí ale na sex-appealu nijak neubírá.

„Přibrala jsem. Já mívám takové skoky. Není to kvůli něčemu, mám to odjakživa. Když jsem ve stresu, jsem schopná sníst osm tyčinek Mila naráz nebo vaničku zmrzliny. Já totiž miluji sladké,“ řekla nám Decastelo.

Když nejím prasárny, jde to dolů samo. Když mám klid, jím normálně. Nebazíruji ale jen na salátech. Spíš je to takové to klasické: maso a zelenina. Pečivo výjimečně, například k tatarskému bifteku,“ popsala svůj jídelníček Eva.

Sympatické je, že žádné drastické diety se nekonají.

„Já miluji jídlo! Když se nehlídám a jím sladké, jsem schopná nabrat šest až sedm kilo navíc během měsíce. Když se ale hlídám, jde to víceméně stejně rychle dolů,“ vypočítává Eva Decastelo.

Na rozdíl od většiny žen přibírá nejvíc v létě, naopak v zimě je jako laňka. „Je to nelogické, ale v prosinci jsem nejhubenější,“ tvrdí moderátorka.

Její slova potvrzuje loňské focení pro pánský časopis, kdy byla doslova jako proutek.

Fotogalerie

Komentáře