Eva Decastelo poprvé ve společnosti od přiznání rozvodu: O novém partnerovi se bojím mluvit

10. června
Moderátorka Eva Decastelo (43) před pár dny oznámila, že se rozvádí s manželem Reném (48) po třinácti letech manželství, což otřáslo českým showbyznysem. Pokud byste čekali, že se ze sexy brunetky stala troska, která se nemůže z rozpadu lásky vzpamatovat, to byste se nedočkali. Evě to sluší snad ještě mnohem více. Je už připravená na novou lásku?

Moderátorka Eva Decastelo oznámila na svém profilu na Facebooku, že se po letech rozešla s manželem Reném, vypadali přitom jako dokonalý pár. Jejich vztah prý upadal a už neviděli společnou budoucnost.

„Život není pohádka, vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat a pochopili jsme, že jako partneři a manželé už nemáme budoucnost. Ale dál zůstáváme přátelé, a hlavně rodiče našich úžasných dětí. Víc nemá smysl řešit. A víc nemá smysl ani vysvětlovat,“ napsala Eva. 

Kdo by hledal zhroucenou ženu, které se rozpadl celý svět, ten by se mýlil. Moderátorka je velmi silná žena, která tu chce být především pro děti, syna Michala a dceru Zuzanku.

Eva Decastelo s dětmi na premiéře filmu Jurský svět

„K rozchodu či rozvodu se nechci vyjadřovat, moc se omlouvám. Ale všechno, co jsme chtěli říct, jsme napsali a řekli. Myslím si, že takto to stačí a tak to má být,“ řekla moderátorka Expresu při příchodu na premiéru recitálu Marta v Museu Kampa, kam přišla po boku kamarádky Reginy Řandové.

Příležitostná herečka se společnosti rozhodně nevyhýbá, nechce, aby ji dostal rozvod na kolena. Myslí si, že jednou bude připravena na novou lásku?

Eva a René Decastelovi

Eva se přišla podívat na premiéru recitálu Marta.

„Teď se k tomu vůbec nechci vyjadřovat, protože se bojím, že by se to mohlo překroutit,“ dodala s nadhledem.

Je jasné, že muži teď budou Evě nadbíhat a předhánět se v pozvání na rande. Už za manželství se spisovatelem měla dost nabídek, po rozchodu se asi strhne mela.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře