Eva Decastelo skončila s otravou v nemocnici. Kdo jí zachránil život?

Eva Decastelo skončila v péči lékařů. Do nemocnice ji přivezli v kritickém stavu. | foto: Facebook Evy Decastelo

Nebýt pohotové reakce Bořka Slezáčka, je otázkou, jak by to dopadlo. Právě on totiž v noci odvezl Evu Decastelo po prudké reakci na oříšky v kritickém stavu do nemocnice. Tam ale oblíbená moderátorka a herečka dlouho nepobyla. Již dneska zase stojí na jevišti.

Tomu se říká odhodlání. Evě Decastelo sice ještě v noci šlo o život, přesto se rozhodla své brněnské fanoušky nezklamat a odehrát dnešní představení Hledám milence, zn.: spěchá! Přitom ještě před několika hodinami ležela v kritickém stavu na jednotce intenzivní péče nemocnice v Blansku.

„Většinou sdílíme s vámi veselé obrázky z jeviště nebo ze zákulisí. Dnes pro vás máme i fotky z nemocnice z Blanska, kde naše kolegyně Eva Decastelo skončila ve dvě ráno, při přejezdu z představení z Vítkova, po prudké alergické reakci na oříšky. Eva je už naštěstí relativně v pořádku. Dnešní představení Hledám milence, zn.: spěchá! v Brně díky personálu JIP v Blansku a také hlavně díky kolegovi Bořkovi Slezáčkovi, který Evu v kritickém stavu zavezl bleskem do nemocnice, bude. Za hodinu začínáme. Myslete na Evu, dnes to bude moc potřebovat,“ píše se na oficiálních stránkách Divadla Artur.

Informace potvrdila sama moderátorka. „Dnes budu v divadle vypadat jako čínská paní, ale dám to. Děkuji kolegům v divadle, že to se mnou vydrží. A ještě jednou Bořkovi, že mě zachránil! A sestřičkám a doktorkám na JIP v nemocnici v Blansku za milou péči,“ vyznala se Eva, kterou nyní zajímá jedno, a sice to, jak se v noci dostane z Brna domů do Prahy.

„Na vlak se v současném stavu moc necítím,“ přiznala moderátorka, která doufá, že se najde dobrák, který ji z Brna do Prahy přiveze.

Evě přejeme brzké uzdravení a mnoho sil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:00 9. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  23
 • Haha
  22
 • Trapas
  19
 • Cože
  13
 • Super
  10
 • Sladký
  9
Komentáře