jít naiDNES.cz

Znáte více sexy padesátku? Striptérka Ála z Discopříběhu zraje jako víno

Eva zraje jako víno! | foto: Koláž Expresu

Před osmadvaceti lety Eva Čížkovská (53) zazářila v pokračování kultovního filmu Discopříběh v roli náruživé striptérky Ály. Svým dokonalým tělem ve snímku omráčila Ladislava Potměšila (73), s nímž si střihla i postelovou scénu. I dnes má ale tato sexy herečka stále co ukazovat a bezpochyby patří mezi ty nejvíce žhavé padesátky českého showbyznysu.

Eva Čížkovská se ukázala na Pražském hradě na premiéře divadelní hry Zimní pohádka

Dorazila sem se svým mužem Markem Jelínkem, který je mimochodem synem herce Rudolfa Jelínka ze seriálu 30 případů majora Zemana

Evin manžel se podobným událostem spíše vyhýbá, ale tentokrát udělal výjimku a svou krásnou ženu na akci doprovodil a ještě se snažil usmívat se do fotoaparátů.

Eva Čížkovská se svým manželem

Eva Čížkovská se svým manželem

Herečka si na sebe vzala šaty s velmi výrazným výstřihem a její dekolt i celou figuru jí může závidět kdejaká dvacítka.

I Eva se občas koukla do svého dekoltu.

I Eva se občas koukla do svého dekoltu.

Eva Čížkovská opět ukázala svá výstavní prsa.

Eva Čížkovská opět ukázala svá výstavní prsa.

Bujná ňadra herečky, která si kromě striptérky Ály střihla také roli pornoherečky Sisi v seriálu Ordinace v růžové zahradě, se probírají už delší dobu. 

Milovníky přírodních poprsí jistě potěší, že vše, čím Eva „disponuje“, je zaručeně pravé a nijak upravené. A s největší pravděpodobností to tak i zůstane!

Eva je i po padesátce pořádný kus.

Eva je i po padesátce pořádný kus.

„Žádná vylepšení jsem nepodstoupila, nevidím důvod proč a kvůli komu si nechat udělat o dvě čísla větší prsa, vůbec mě to neláká. Po dvou dětech můžu být spokojená, že vypadám tak, jak vypadám,“ řekla před časem Eva pro server Femina.cz.

A prozradila i svůj recept na dokonalé tělo po padesátce.

„Občas zajdu do posilovny, občas si jdu zaplavat. Kosmetické salony navštěvuji velmi zřídka, chodím jen ke kadeřníkovi a občas na masáže, vůbec se nerozmazluji,“ svěřila se Eva.

Znáte více sexy padesátku?

Znáte více sexy padesátku?

Jsme velmi zvědaví, jak bude Eva vypadat po šedesátce. Vzhledem k tomu, že zraje jako víno, je jisté, že se máme na co těšit!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat