jít naiDNES.cz

Vyhazov z Miss a rozchod jí prospěly: Čerešňáková nikdy nevypadala lépe!

Eva Čerešňáková na tenisovém turnaji v Karlových Varech názorně předvedla, že to nejhorší už má za sebou. | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák

Nedá se říct, že by Eva Čerešňáková (31) zažívala ty nejlepší časy. Z České Miss byla šikovně uklizena a se snoubencem Martinem Ditmarem (44), s nímž soutěž vedla, se místo plánované svatby rozešla. Krutou, ale velmi účinnou „dietu“ nicméně nedoporučuje ani velmi otrlým jedincům.

„Když vztah začíná a jste zamilovaní, je všechno úžasné. Tak to bylo i u nás. Pak si ale prošel velkou zkouškou a vyvrcholilo to ne úplně ideálně. Ale z fáze, kdy to člověka mrzí a je mu to líto, jsem se už posunula dál. Beru to jako hotovou věc a víc se teď soustředím na sebe,“ svěřila se vysportovaná Eva na tenisovém turnaji v Karlových Varech. 

Zatímco s koncem vztahu se smířila, co se České Miss týče, stále věří v dobrý konec. „Pořád jsem spolumajitelem soutěže, proto se k tomu nebudu vyjadřovat, spíš řešíme kroky do budoucna. Těch scénářů je víc,“ říká opatrně Čerešňáková, která teď má mnohem víc času na psaní další knihy.

Z klidné vody divoká řeka

„Když jsem si říkala, že je můj život podezřele klidný, nabraly věci hroznou rychlost. Potřebovala jsem se vypsat, v těžkých chvílích mi to dost pomohlo,“ prohlásila cílevědomá rodačka z Třebíče, která nyní nabírá síly na další projekty. Než se tak stane, bude radit ostatním a dodávat jim sílu a odvahu, což je teď nejen mezi slavnými velmi populární činnost. S motivačními knihami, videi a semináři se doslova roztrhl pytel.

„Nebudu zapírat, sáhla jsem si na dno. Ale říkám si, že svými zkušenostmi bych mohla pomoct ostatním ve složité situaci,“ věří Eva, která sice na kurtu ve Varech žádné velké umění nepředvedla, postavu by jí nyní mohla závidět leckterá z dívek, které zkouší štěstí v České Miss.

Jako dietní program by tuhle „nálož osudu“ nikomu nedoporučovala. „Znám mnohem příjemnější způsoby, jak zhubnout,“ usmívala se. Na druhou stranu málokdy člověk zhubne tak rychle, jako když má nervy na pochodu.  

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:45 6. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  4
 • Trapas
  4
 • Tvl
  4
 • Haha
  3
 • Cože
  3
 • Sladký
  3
Komentáře