jít naiDNES.cz

Od vztahu s mladším klukem mě odrazovali, ale já jsem zamilovaná, řekla Eva Burešová

Krásná zpěvačka Eva Burešová (26) na muže neměla moc štěstí, ale teď potkala někoho, kdo jí naprosto učaroval. Do mladšího tanečníka se zamilovala během zkoušek na akci Roztančené divadlo a už je čtyři měsíce zamilovaná. Expresu ale prozradila, že ji lidé odrazují od vztahu s mladším mužem. Proč tomu tak je? A proč ji dřív opouštěli muži?

Zdálo by se, že zpěvačka má všechno, na co si jen pomyslíte: talent, hezký zevnějšek, práce nad hlavu a rozkošného synka Nathaniela. Přece jen Evě Burešové něco hodně chybělo, a to láska. 

Na muže neměla moc štěstí, sama přiznala, že to bylo i kvůli synkovi, protože její nápadníci nedokázali skousnout, že má dítě a že by se o Evu museli dělit ještě s někým jiným.

„Je to smutné, ale stalo se mi, že mi pak bylo řečeno, že nemohou přejít fakt, že by třeba vychovávali cizí dítě. Ale takoví za to nestojí, Nathan je mojí součástí a vždycky to tak bude, to si každý musí uvědomit, že už nejsem sama,“ rozpovídala se zpěvačka pro Expres.

Naštěstí ale našla někoho, kdo chápe, že má dítě, a bere to jako samozřejmost. Dokonce se z nich stali kamarádi, že se rád Nathanielovi věnuje.

„Kdo by to byl řekl, že najdu štěstí vedle mladšího muže. Všichni mě od toho zrazovali, že ještě nebude vyspělý, já vždycky byla na starší, ale teď jsem zjistila, že věk nehraje roli. Matyáš je daleko vyspělejší než o několik let starší muži. Ten rozdíl nepociťuji,“ dodala Eva.

S tanečníkem Matyášem Adamcem spolu randí čtyři měsíce, ale prý je to, jako by se znali už roky. Nepomýšlejí tudíž nad společným bydlením?

„Ne, to je ještě brzy, on žije s přáteli a tak by to v jeho věku mělo být. Ať si to všechno odžije, baví se, je mladý. Nás baví spolu randit a těšit se na sebe,“ uzavřela vyprávění Eva. 

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Neděle 20. října 2019, svátek má Vendelín
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz