jít naiDNES.cz

Nejhubenější česká herečka přibrala a ukázala se v plavkách. Neuhodnete, kolik vážila!

Eva se tváří jako holčička, přitom má v sobě pěknou dračici. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt

Muzikálová herečka Eva Burešová vyhrála boj s podváhou. Přestože nemohla dlouhodobě kvůli těžké nemoci přibrat ani deka, konečně se jí podařilo pokořit hranici padesáti kilo.

Většina žen když přibere, namíří si to ihned do nejbližší posilovny nebo ordinace plastického chirurga. Eva Burešová se ihned svlékne do plavek a dává své tělo na odiv. A má k tomu pádný důvod. Konečně totiž nevypadá jako anorektička.

Fotogalerie

Od sedmnácti let trpím zánětem žaludečních stěn, takže je pro mě velmi komplikované nabrat váhu. Často mívám hrozné bolesti žaludku, to pak nemůžu nic jíst. Bylo období, kdy jsem vážila jenom 46 kilo,“ svěřila se Burešová, která se přibrat pokoušela již nějakou dobu. Do teď se jí to ale nedařilo.

Teď vážím padesát dva kilo. Pro někoho stále strašně málo, pro mě už moc a přiznám se, že se moc necítím,“ svěřila se Eva, která se přesto svlékla do plavek a vydala se do wellness centra hotelu Olympie ve Špindlerově Mlýně.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:01 29. dubna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Trapas
  9
 • Sladký
  9
 • Cože
  4
 • Tvl
  3
 • Haha
  2
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře