Středa 25. listopadu 2020, svátek má Kateřina
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Eva Burešová zůstala na synovu výchovu sama. Kam zmizel otec dítěte?

  Ve svých sedmadvaceti letech zažila zradu, která se jen tak neodpouští. Eva Burešová má sice tisíce fanoušků a kariéra jí strmě stoupá, ještě před třemi lety byla ale doslova na dně. Byla čerstvě po porodu vytouženého syna Nathaniela a její tehdejší partner Michael Krásný jí sdělil, že dává přednost kariéře před rodinou.

  Když se Eva Burešová zamilovala do hudebníka Michaela Krásného, myslela si, že je to navždy. Proto se nikdo nedivil, že tehdy čtyřiadvacetiletá herečka otěhotněla a pár se spolu začal těšit na vytoužené miminko.

  Zatímco Eva se pro roli maminky doslova narodila, její partner se v roli otce nenašel. Místo toho, aby byl nablízku svému synovi a jeho mamince, rozhodl se pro kariéru v New Yorku.

  Sama Burešová v minulosti přiznala, že takovou zradu od otce svého syna nečekala. „Nečekala jsem, že by něco takového mohlo přijít,“ posteskla si dříve Eva. Jejich vztah se podle jejích slov začal hroutit po narození syna Nathaniela.

  „Byli jsme nejlepší kamarádi. Jenže po narození syna to partner přestal zvládat,“ popsala důvody rozchodu Eva, která nikdy přesně neřekla, co se v jejich vztahu pokazilo. V minulosti ale přiznala, že kvůli Michalovi si mohla oči vyplakat.

  Ten přesto před krásnou Evou a malým Nathanielem dal přednost kariéře. Jako člen kapely Laco Deczi & Celula jezdil pravidelně mimo Česko, až se definitivně usadil v New Yorku. Většinu svého času tráví ve Spojených státech amerických.

  To vyplývá i ze slov oblíbené herečky, jež v minulosti přiznala, že nejsou se synovým otcem téměř v kontaktu. „Tatínek nepomáhá. On má hodně práce. Když má jeden volný den, Nathanka si vezme. To bývá ale málokdy,“ říkala Eva ještě v roce 2018. 

  Časem se ale jejich vztahy začaly lepšit a Michael Krásný začal podle všeho o malého Nathaniela jevit větší zájem.

  „Když má Míša čas a pracuje v Praze, tráví se synem maximum času. Myslím, že jsme nejlepší bývalí partneři vůbec,“ přiznala před časem Burešová, která dělá maximum pro to, aby jejímu synovi nic nechybělo. A daří se jí to, přestože je téměř od jeho narození na vše sama.

  „Když vidíme tátu, který má dvě tři práce, říkáme si: ‚To je frajer, dělá vše pro to, aby se jejich rodina měla dobře.‘ Když vidíme ženu, která má dvě a více prací, něco v nás říká: ‚Hele, ona se vůbec nevěnuje dětem.‘ Jaký je mezi nimi rozdíl? Jen v pohlaví. Oba chtějí a dělají maximum pro děti, a když jsou na to sami, měli bychom jim být podporou a oporou. Neznám ve své blízkosti žádného rodiče, který by se hnal za penězi a slávou. Všichni dělají vše pro to, aby jejich děti nemusely jednou strádat,“ rozčílila se před časem herečka s tím, že je samoživitelka, přesto si nikdy nestěžovala.

  „Jsem herečka a jsem neskutečně vděčná za to, že práci mám a že mám i své nápady, které realizuji bokem, a nemusím tak být stoprocentně závislá jen na tom, kdo mi napíše roli nebo píseň,“ dodala Burešová, která je aktuálně jednou z nejoblíbenějších seriálových hereček u nás. Na tu pravou filmovou roli ale teprve čeká.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Proč je Eva Burešová tak hubená? Promluvit ji donutila Prachařová s anorexií

  Premium Herečka Eva Burešová (27) se zastala Mariany Prachařové (26), která přiznala anorexii. Hvězda Slunečné je ale sama kost...

  Měli lepší stroje Sověti, nebo Američané? O jednom neobyčejném souboji

  Premium Když autu dojde palivo těsně před čerpací stanicí, můžete ho k ní dotlačit. Ale co dělat, když se totéž stane letadlu...

  Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

  Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 25. listopadu 2020, svátek má Kateřina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz