Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Eva Burešová odsoudila kolegyně ze Slunečné za to, že rozvrací rodiny. Poslala jim drsný vzkaz!

  Styďte se, má jasno Eva Burešová. | foto: Profimedia.cz

  Seriál Slunečná „rozešel“ tři páry českého showbyznysu, Evu Decastelo (43) s manželem Reném (49), Pavlu Tomicovou (56) s Ondřejem Malým (60) a teď i Petra Kolečka (38) s Anetou Vignerovou (34). A svoje strany si kromě lidí a veřejnosti začínají vybírat už i celebrity, které na celou kauzu postupně začínají reagovat. Jednou z prvních je i Eva Burešová (29), kterou tohle přebírání zadaných partnerů extrémně pobouřilo. Její drsný vzkaz si Denisa Nesvačilová (31) za rámeček nedá!

  Celebrity už si začínají vybírat strany, k nimž se v kauze Slunečná přikloní. Seriál už „rozešel“ rovnou tři páry českého showbyznysu. Všechno odstartoval rozvod scenáristy Slunečné Reného Decastela s manželkou Evou, která v seriálu hrála roli Zuzany. Ten si za ni našel náhradu v podobě mladší ragbistky, kterou stihl požádat o ruku ještě dříve, než se rozvedl. Ondřej Malý zase vyměnil manželku Pavlu Tomicovou za herečku ze Slunečné Kristýnu Kociánovou.

  Pár Tomicová a Malý spolu přitom žil v manželství dlouhých devatenáct let. Teď pobývá Malý s Kociánovou v novém pražském bytě, herečka je těhotná a Pavla razantně zhubla. Kvůli šoku z nevěry na nějakou dobu dokonce přerušila natáčení seriálu Zoo a vzala si čas pro sebe. Scenárista Petr Kolečko nedávno ukončil vztah s matkou svého dítěte Anetou Vignerovou kvůli Denise Nesvačilové, která ve Slunečné hraje mrchu Káju.

  Nesvačilová tvrdí médiím, že se žádná křivda nestala, protože Kolečko byl už před pár dny, kdy si ho údajně nabrnkla, zcela volný. To ale vyvrací matka Kolečkova dítěte Aneta Vignerová.

  „Asi měsíc či dva mezi námi bylo napětí, procházeli jsme krizí, kterou jsem si dávala za vinu. Dokonce jsem odjela k mamce do Havířova, abych tam přemýšlela nad tím, co dělám špatně. Petr ale měl na práci asi něco jiného,“ řekla Aneta pro Expres.

  Podle jejích slov nakonec Petr Anetě přiznal, že když zpytovala svědomí v Havířově, on už randil s Denisou. Kolečko má s Anetou dvouapůlletého syna Jiříka.

  A celebrity si vybírají strany, na které se přikloní. Jednou z nich je třeba novopečená maminka Eva Burešová, která je ale také hvězdou samotného seriálu Slunečná.

  Eva Burešová a Marek Lambora se v seriálu Slunečná stali rodiči trojčat.

  „Dnes mě pobouřilo na internetu, že jsou mezi námi lidé, kteří rádi přebírají partnery zadaným lidem. To je tedy šílené. Já tyhle věci nenávidím,“ řekla serveru Super.

  Než našla Burešová štěstí po boku Přemka Forejta, spálila se v lásce také. Otec jejího prvního syna Michael Krásný nezvládl narození miminka a dal raději přednost kariéře před rodinou.

  „Byli jsme nejlepší kamarádi. Jenže po narození syna to partner přestal zvládat,“ popsala Burešová pro Expres.

  Lidé pro jejich nový vztah pochopení nemají.

  Hvězdičky Slunečné nyní zaplavila nenávist i na sociálních sítích.

  „Zklamala jste mě na plné čáře. Jakmile je ženská schopná rozbít rodinu, to se nedá pochopit. Až budete jednou na mateřské s dvouletým dítětem, vzpomenete si na Anetu. Styďte se,“ píší lidé do komentářů Denise Nesvačilové na Instagramu.

  K dalším celebritám, které nový vztah Nesvačilové okomentovaly, patří třeba Pavel Novotný, který ji označil za flundru.

  To Kristýna Kociánová, která rozvádí manželství Malého a Tomicové, které drželo skoro dvacet let, než se mu připletla do cesty, všechny komentáře na sítích raději rovnou zakázala.

  Nový vztah Denisy Nesvačilové s Petrem Kolečkem okomentoval i Pavel Novotný.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:42 sobota 24. prosince 2022. Anketa je uzavřena.

  • Super
   53
  • Haha
   23
  • Trapas
   23
  • Tvl
   9
  • Sladký
   5
  • Cože
   3