jít naiDNES.cz

Zhrzenou komparzistku vykopli ze seriálu, mstila se na slavnějších herečkách

Sláva se neodpouští. To na vlastní kůži poznala i herečka Eva Burešová, která se stala terčem kyberšikany! A útok přišel opravdu z nečekaných míst. Na internetu se jí začala mstít exkolegyně z Modrého kódu!

V posledních letech jako by se s kyberšikanou roztrhl pytel. Nejznámějším případem internetového útoku, který otřásal českou společností, je případ pornoútoku na Vlaďku Erbovou, jehož se podle pravomocného rozsudku měli dopustit její exmanžel Tomáš Řepka s Kateřinou Kristelovou.

Zhrzená herečka, kterou ze seriálu vykopli, sice tak daleko nezašla, ale útoky na Burešovou byly i tak dost citlivé a nechutné. Podle Burešové je za vším to, že neunesla svůj odchod ze seriálu.

„Na Modrém kódu byla jedna komparzistka, která tam chvíli hrála. Já jsem se s ní na place potkala dvakrát, možná třikrát. Pak ale kvůli neschopnosti dostala padáka. Tak mi to alespoň bylo řečeno, když jsem se na ni zeptala. Ona si svůj odchod ale vzala strašně osobně a začala vyprávět lži,“ sdělila primáckému Top Staru Burešová.

Pomluvy, které neúspěšná herečka měla o Evě Burešové roznášet po sociálních sítích, byly velmi osobní. „Tvrdila, že mě načapala na záchodech, jak zvracím. Roznášela, že beru projímadlo, abych byla takhle hubená. Jsou to nesmysly, ale když se dostanou mezi holčičky, které mě třeba vnímají jako idol, tak to může udělat paseku. Nechci, aby začaly kvůli těmto pomluvám brát projímadlo,“ říká Burešová.

Dokonce zvažovala, že na dotyčnou podá kvůli pomluvám trestní oznámení. Dotyčná komparzistka totiž neútočila jenom na ni, ale lži měla šířit dokonce i o Sabině Laurinové a zaútočila i na Evinu fanynku, která se jí zastala.

„Ona si ten vyhazov ze seriálu vzala osobně a začala psát na svém Instagramu nesmysly o mně a Sabině. O Sabině šířila, že ji nechala vyhodit právě ona, protože jí přebrala kluka. Když jsem na to upozornila, že je nemocná, ať ji fanoušci neřeší, tak její fanoušci, které si vytvořila, začali šikanovat mou fanynku. Je to hrozně moc zamotané. Už se to ale naštěstí jakžtakž vyřešilo,“ svěřila se nám Burešová, která dost dobře ví, jaké může mít taková šikana následky.

„Šikanou jsem si prošla, takže mluvím z vlastních zkušeností. Právě kvůli ní jsem vždy toužila se proslavit, abych mohla v takových případech pomáhat a aby si někdo vyslechl můj příběh. Když já jsem totiž potřebovala, nikdo mi nepomohl,“ prozradila Eva, která už jenom doufá, že se útoky již nebudou opakovat.

Není to ale poprvé, co musela krásná herečka řešit útok na sociálních sítích. Před časem jsme informovali, že se na Instagramu objevilo hned několik jejích falešných profilů, jejichž provozovatelé jejím jménem tahali z lidí peníze.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:40 15. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Tvl
  27
 • Super
  21
 • Haha
  17
 • Cože
  16
 • Sladký
  7
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat